Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Avent első ivópohart hogy...

Avent első ivópohart hogy kell összerakni?

Figyelt kérdés
Szètszedtem, hogy elmossam ès nem tudom összeszerelni rendesen. Előre is köszi a segîtsèget
2016. jan. 2. 22:15
 1/8 Vilcsianyuja ***** válasza:

[link]

Erre gondolsz, ugye? először azt a korong alakú alkatrészt vedd a kezedbe, ami színes és lapos. Az egyik oldalán középen a lyuk körül két koncentrikus kör van, erre rakd rá a szilikon korongot úgy, hogy az apró szögletes lyukak felfelé szűküljenek. Így nyomd fel ezt a kettőt egyben a fogantyús részbe, majd felülről a maradék alkatrészt a rúdjával lefelé bepattintod. Egy kicsit mozgasd meg, hogy a helyérekerült-e minden. És így lehet összecsavarozni a pohár aljával. Remélem, érthetően leírtam. A használati utasításon tényleg nem nagyon lehet kisilabizálni az összerakást.

2016. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Neeem, végiggondoltam magamban vizuálisan, a szilikon korongot pont úgy kell rápattintani arra a bizonyos két koncentrikus körre, hogy lent van a pici lyukak szűkebb nyílása! Bocs! A többi remélhetőleg stimmel.
2016. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tegnap szedtem szét én is a lányomét, sehogy sem tudom összerakni. Beesik a közepe.
2016. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
3. válaszoló, én jártam úgy, hogy az alsó korong alsó részén azok a pöckök, amikbe belepattan a felső elem rúdja, kihajoltak, és nem tartották meg egyben a szerkezetet. De visszahajtottam, igaz, látszik, hogy ott meg van fáradva az anyag, de jó régóta használjuk, és még mindig működőképes. Lehet, hogy nálad is ez a probléma?
2016. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ja, ahogy visszapörgetem az eseményeket, mert azért nem most volt már... Azért hajoltak ki azok a bizonyos pöckök, mert rosszul raktam össze... fordítva raktam fel, így akartam beleszuszakolni a felső részt, és a rúd szépen keresztül ment a pöckökön és kitágította őket. De mint írtam fent, sikerült a hibát orvosolni :)
2016. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen!
2016. jan. 3. 10:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, nekem is sikerült összerakni, de most meg folyik. Még mindig nem jó valami...
2016. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Egy kicsit mozgasd meg a korongokat, lehet, hogy még nem illeszkedett be a helyére minden. Nézd meg, hogy a szilikonkorong teljesen fent van-e a helyén. Meg figyelj, hogy jól csavartad-e rá a pohárra a felső részt.
2016. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!