Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki drogozik es fuvezik akkor...

Aki drogozik es fuvezik akkor mikor a baratnoje teherbe esik lehet valami baja a babanak?

Figyelt kérdés
Evek ota fuvezik a baratom most meg terhes lettem de nagyon velek ne h baja legyen. En is szoktam de nem olyan gyakran mint ő. Külföldön elunk itt meg van engedve mielott valaki fel akarna jelenteni
2016. jan. 10. 00:26
 1/9 anonim válasza:
100%

A THC tompítja az idegsejtek működését az agyban, és így nagy valószínűséggel a magzat is megkapja a véreddel. Nem hinném ,hogy jó hatással lenne a fejlődésére.

A gerincvelőjéből meg majd születése után élete végéig ki lehet majd mutatni, hogy találkozott vele a szervezete.

Gondolkozz!! Ha lehet hanyagold el ameddig terhes vagy, vagy legalábbis csökkentsd a minimumra a használatát.

2016. jan. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A szomszedomnak negy gyerekebol ketto sosem lesz onallo eletre kepes. Fuvezett es cigizett, szuletett egy sulyos autista fia, onallo eletre keptelen, fejleszthetetlen (most 21 eves). Anya megijedt, abbahagyta a drogot es a cigit es szult egy viszonylag epeszu fiut (most erettsegizett, de nem tud tovabbtanulni, mert azert nem olyan okos. Anyuci osszeakadt egy Masik pasival, akivel ujrakezdte a fuvezest es inni kezdett, szuletett egy mindket laban mozgasserult, vak es enyhen autista lanya (most 16 eves). Anyukat otthagyta a pasi,elvalt, megijedt, abbahagyta, osszejott egy harmadok pasival, es szuletett egy ugy tunik egeszseges lanya (most 12 eves).

Anyuka sir es orokke onmarcangolja magat, hogy ha nem lett volna ostoba, akkor nem tette volna ket gyerekenek is tonkre az eletet (es a sajatjat is, miutan a vak-mozgasserult autista lanyat otthon gondozza a Masik ket viszonylag egeszsegessel, de a sulyos autistat intezetbe kellett vinni mert onveszelyes volt, pelenkas, stb.


A terhes noknek a fuvezes minden orszagban tiltott, meg ott is, ahol egyebkent engedelyezett a fu.

Sajnalom szegeny gyerekedet.

2016. jan. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
93%

Szerintem a kérdezőnek esze ágában sincs füvezni terhesség alatt, korábban szokott, de most éppen azon aggódik, hogy a pasija, aki azért eléggé szétszívhatta már az agyát, esetleg károsodott spermiummal termékenyítette meg őt. Illetve gondolom az is gond lehet, hogy a kérdező passzívan belélegezheti a füstöt.

Sajnos nem tudom a választ, kedves kérdező, de azért szerintem, ha egy spermium eljut a petesejthez és képes azt megtermékenyíteni, remélhetőleg az az egy darab egészséges lehetett. Főleg, hogy a megtermékenyített petesejt képes volt beágyazódni, képes fejlődni.

A pasid innentől kezdve ne füvezzen egy légtérben veled, és arra is rá kéne bírnod, hogy szokjon le. Ha nem tudja megállni, akkor majd a gyereketek is szívni fog. Szó szerint, ha csak passzívan is.

2016. jan. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem füvezek mos eszem ágában sincs. A párom meg 19 eves kora ota es most 26 . lehet hohy ott kene hagynom a gyereket se tartom meg sztem.
2016. jan. 10. 02:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én idióta rokonom és a pasija is füvezgettek terhesség előtt és pár hétig utána is. Szerencséjük volt, a gyerek "csak" asztmás lett, legalábbis egyelőre úgy tűnik nincs más gond (most kettő évés, jár, beszél, reménykedünk, hogy más következmény nem lesz). De gondolhatod, végigreszkette a terhességet a lány, hogy mennyire lesz degenerált a baba. Amúgy a srác a szülés előtt pár héttel lelépett, nem bírta a drogmentes, felelősségteljes életet... rád is ez a sors vár, az hétszentség. Jól fontold meg, mit teszel, egy gyerek nem lehet eszköze semminek, az új életnek sem.
2016. jan. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy nem vállalnám a gyereket, de egy ilyen tompa agyú, függő emberrel biztosan nem terveznék közös életet és családot.
2016. jan. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik tàvoli ismerősöm sem vetette meg a drogot ès a cigit ő a pasi,nem tudom ez-e az oka de a baba durvàn koraszülött lett ès szìvbeteg,fejlődik màr 2 èvesnek felel meg de mèg kb fèl èves szinten van :-(
2016. jan. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A gyk-n nem túl sok az okos ember. Inkább keress fel egy jó orvost, és tartsd meg a babát. Ő nem tehet semmiről. Élj ezentúl egészséges életet a babád érdekében legalább. Hidd el, megéri!
2016. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi megkérdeztük a nőgyógyáaszt és azt mondta, hogy amennyiben csak a párom használja akkor nem árthat.

Nézd meg Bob MArley és Snoop Dog gyerekeit.

Pedig ők biztos nem vetették meg....túl van ez lihegve valószínű.

2020. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!