Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyenkor hogy szólítják a...

Ilyenkor hogy szólítják a gyerekek a szülőket?

Figyelt kérdés

Amikor egy homoszexuális pár örökbefogad egy vagy több gyereket, akkor a gyerekek hogyan szólítják a szüleiket? Mármint hogyan különböztetik meg, hogy melyikükhöz szól? Apa és apu? Anya és Mami? Esetleg ismertek ilyen családot? Náluk hogy oldották meg?

Mielőtt bárki félreértené, semmi rossz szándék nincs a kérdésem mögött, szimplán kíváncsi vagyok. Kérek mindenkit, tartsa meg a személyes véleményét homoszexuálisokkal és az általuk létesített párkapcsolatokkal kapcsolatban, nem szeretnék egy esetleg egyesek számára sértő vitát szítani. Előre is köszönöm mindenki válaszát! :)


2016. jan. 18. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem ismerek ilyen helyzetet, de a legértelmesebb szerintem az lehet, ha kereszne´ßven szólítják öket.
2016. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom a keresztnevükön. Sok hetero párnál késői örökbefogadáskor és vagy mostoha szülőnél is az van, hogy a kereszt nevén szólítják és nem is kell erőltetni az anya/apa szavakat ilyenkor.
2016. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat :)
2016. jan. 18. 22:49
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

szerintem tuti erőltetik az anya-apa kiejezést!mert megvan, hogy ki kicsoda..

garantálhatók a nemi identitás zavaros gyerekek.

2016. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Hàt utolsó, te is csak maximum képen làttàl eddig meleg pàrt...
2016. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

hát örökbefogadókat igen.

(és borzasztó volt látni hogy a béranyától származó újszülött már az anyai mellett kereste és helyette kapott két palit..)

2016. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
A szomszédaimnál az egyik papa a másik daddy.
2016. jan. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Én csak olyan párt ismerek, ahol az egyikük német, a másikuk magyar, úgyhogy ott meg van oldva, az egyikük apa, a másikuk papi.
2016. jan. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!