Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titanilla vagy Teodóra név...

Titanilla vagy Teodóra név tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Karcagi Titanilla vagy Karcagi Teodóra?

Utóbbi talán kicsit jobban megy a vezetéknévhez, de az ásványvíz miatt nem lesz nagyon a gúny tárgya?

A Titanilla is nagyon tetszik, csak az meg szokatlan. Mit gondoltok?


A Tícia merült még fel, de az a vezetéknévvel nem hangzik jól.

Már van egy lányunk, Eleonóra.



2016. jan. 21. 00:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj,nekem annyira tetszik mindkettő!Unokatesóm lánya Titanilla,egy barátnőm Teodóra!Én simán adnám az Eleonóra mellé a Teodórát....de a Titanilla is gyönyörű,különleges.Döntök:Titanilla!
2016. jan. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Morozov ***** válasza:
Nekem a Teodóra tetszik jobban. Gúnyolni meg a Titanillával is lehet, ha nagyon akarja az ember.
2016. jan. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A vezetéknevet figyelembe véve egyértelműen a Karcagi Teodóra a legjobb választás. Ezzel van leginkább összhangban, jól cseng így együtt.

Teodóra amúgy is szép név, az Eleonóra nevű tesóéhoz is ez passzol a leginkább.


Tícia nevetségesen hat a vezetéknévvel, a Titanilla meg túl sok és stílusában is elüt.

2016. jan. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Teodóra :)
2016. jan. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Teodora!
2016. jan. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyiksem...ha mindenképp akkor Teodóra ...de az sem valami szép...főleg egy babának...
2016. jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Titanilla vagy a Tícia
2016. jan. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Teodóra.
2016. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettő nagyon tetszik! :) Mind a két nevet adnám is szívesen a lányomnak, tényleg szép neveket választottatok. :)


Nekem személy szerint egy picit jobban tetszik talán a Titanilla, de a vezetéknevetekhez inkább a Teodórát választanám, és az Eleonóra nevű kislányotok mellé is jobban illene a Teodóra. :)


Boldog babavárást!

2016. jan. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Teodóra sokkal jobban tetszik mint a Titanilla.
2016. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!