Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Libero klub sérült vonalkódo...

A Libero klub sérült vonalkódot is elfogad?

Figyelt kérdés

Járt már így valaki? Elfelejtettem,és kinyitottam a perforálásnál a csomagot, és persze pont a vonalkód ment ketté.

Elfogadják ezt? Olvashatók rajta a számok.


2010. márc. 28. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ragaszd meg, ha látszanak a számok, biztosan elfogadják. Esetleg amikor elküldöd nekik, írj egy pár sort a levélben, mi történt a vonalkóddal.
2010. márc. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elfogadják,de azt én sem értem miért ilyen az új csomagolás h pont a vk-nál szakad szét:(
2010. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nekem is ez a gondom,ha van ez a vonalkódos gyüjtögetés,miért nem tudják kicsit arrébb rakni, hogy véletlenül se lehessen széttépni...

köszi a válaszokat,megpróbálom azért elküldeni!

2010. márc. 29. 08:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Celluxozd össze, én is jártam már így, de elfogadták.
2010. márc. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
most felhívtam őket,és azt mondták,hogy nem. na erről ennyit.
2010. márc. 29. 10:09
 6/10 anonim ***** válasza:
22.58-as vagyok: na ne máááááár! Ez nagyon durva. Megveszed a termékeiket bizalommal, ők meg tudják, mennyire ösztönzi az anyukákat ez a pontrendszer. Nemhogy kedvesen megköszönték volna, hogy az ő termékeiket veszed, még vissza is utasítottak! Lehet, hogy én írnék nekik emailt és ott is rákérdeznék. (Múltkor nekem a lakhelyemen nem fogadták el a SPAR-ban az érvényes kuponjukat, írtam a Lib. Klubnak és tök normálisak voltak.)Próbáld meg, hátha egy jobb szándékú ügyintézővel lesz dolgod...)
2010. márc. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

lehet hogy írok nekik, mert egyébként egy 4 pontos kód.

azt mondta a nő a telefonban, hogy hát kibontás előtt ki kell vágni ollóval,és így elkerülhető,hogy szétszakadjon. gondolni kell rá kibontás előtt. jó,mi?

azt mondja,meg se próbáljam beküldeni,mert biztos nem írják jóvá....

2010. márc. 29. 14:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Na de jó fejek...Pedig nekem több ismerősöm is beküldte szakadtan,nekik elfogadták!:(( 2. voltam
2010. márc. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem elfogadták celluxosan.ponta annyit küldtem amennyi pont kellett az ajándékot.
2010. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*ajándékhoz
2010. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!