Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Gyest meg a családit szeretn...

A Gyest meg a családit szeretném póstai úton megkapni hogy kell elintézni?

Figyelt kérdés

Augusztusban még Gyedet kapok de utána Gyest és a számlámra nem szeretném kapni mert lekapják az egészet és akkor nem tudom mit csinálnék!

Hol és hogyan kell elintézni hogy póstai úton kapjam?

előre is köszönöm a válaszokat!! Niki


2010. márc. 31. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,

be kell menned oda, ahol intézted az egészet, és ott kell kitöltened egy új nyomtatványt.

2010. márc. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Nem kell augusztusig várnod, most is bemehetsz, és bármikor kérheted, hpgy már a gyedet is így küldjék!
2010. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nem nem még oda kapom az jó mert tudják levonni mert még sok pénzt kapok de a Gyes mint tudjuk igen kevés,ezért vonnák le az egészet aztán nem maradna egy fillérem sem!

Köszönöm

2010. márc. 31. 09:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy levonnák az egészet? Én is számlára kapom (nem érek rá a postást lesni egész nap), de az úgy rajta van, ahogy odaérkezik.
2010. márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen ahogy rámegy annyi marad rajta míg a bank hozzá nem nyul minek után 20.000ft a hiteltörlesztésem és á hitelem is van ami miatt 3000ft levonak + a 15.000ft ami miatt visszabonják majd az á hitelt mert eddig 80.000ft ment a kártyámra és most 40.000ft a fele !!
2010. márc. 31. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!