Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit költöttetek kb. a...

Mennyit költöttetek kb. a babakelengyére kiságy, babakocsi, autósülés, légzésfigyelő nélkül?

Figyelt kérdés

Tehát ruha, ágynemű, cumik, pelenkák, ápoló szerek, kád...

Engem elsősorban nem használt dolgok érdekelnek.


2010. márc. 31. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Most biztos sokan le fognak pontozni, de én 600ezernél megálltam a számolgatásban.Orvossal együtt meghaladta az 1mill-t. DE ebben minden benne volt; (babakocsi 140e, bútor 170e, légzésfigyelő 22e). Mi mindenből újat vettünk. Első baba.
2010. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Mi is újakat vettünk, de nem drágákat. Bútor volt 80 ezer (ágy + matrac + pelenkázószekrény + egy polcos szekrény). Babakocsi 40 ezer + 60 ezer (kettőt vettünk, kintre-bentre, többet nem is kell már vennünk).


Doki kapott 100 ezret, szülésznő 30 ezret.


Kiskád, ruhák, stb, olyan 100 ezer körül.


Tehát összesen cirka 300 ezret. (Légzésfigyelőt nem vettünk, autósülést csak később).

2010. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
2. vagyok, bocsi.. nem 300, hanem kb. 400 ezret költöttünk.
2010. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Mi nagyon kevés dolgot vettünk, szerencsére majdnem mindent kaptunk. Vettünk kiskádat, pelenkázólapot, textilpelusokat, babakocsit, pár kisruhát a magunk örömére, mert azt is kaptunk egy csomót. Gyerekszobafestés, takarók, lázmérő, kifogó törölköző.

Meg vettünk mellszívót.

Szülésznő 20.000-t kért, doki ügyeletes volt, de nagyon tündér, ő is kapott annyit.

Összesen max. 150-et költöttünk.

2010. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Te jó ég milyen szerencsés voltam.. Kiságy, babakocsi, babaágy, kiskád, ruhák, mindent kaptam. :) Dokira kell költeni, meg a tisztasági dolgokra. (Elmondom, hogy 12 évvel ezelőtt is amikor a fiam született, akkor is majdnem ugyan ez volt a helyzet. (akkor a kiságyat vettük)
2010. márc. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Előző vagyok, rokonságtól kaptunk cumiszettet és autósülés is akadt. :)
2010. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Mi kaptunk par ruhacskat, de vettunk is, mindenbol ujat vettunk, igy kb 1milliot koltottunk, ebben a doki nincs benne, viszont a teljes bsbaszoba, multifunkcios babakocsi ( tehat nem kell majd fel ev mulva ujat venni), legzesfigyelo, kiskad, mellszivo, tejmelegito, sterilizalo, stb...

Ki lehet hozni ezt sokkal olcsobban is, de szerencsere megtehettuk, igy probaltam a legjobbakat megvenni, meg kicsit divatozni.

2010. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Amiket írsz, kb. 50-100000.-

(Az eldobható pelenkával nehéz számolni, mennyi időre veszed meg előre, attól függ.)

2010. ápr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Látom, aki 150 ezernél többet költött, azt lepontoztátok jól. Pedig a kérdés ez volt, hogy mennyit költöttünk ÚJONNAN ezekre a dolgokra, és nem az, hogy használtan mennyit kaptunk. Szánalmas banda.
2010. ápr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én spec. fölfelé pontoztam, bár nem a kérdésre mentek a válaszok.

Babakelengyét kérdezett a feltevő, újat, és felsorolta, mik nélkül. A válaszolók Minden költséget beleírtak.

2010. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!