Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A babydream márkának van...

A babydream márkának van bugyipelenkája?

Figyelt kérdés

2016. febr. 22. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Van....különben a google a barátod.Beírtam,hogy dm babydream bugyipelenka,és láss csodát:

[link]

2016. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs,mármint Rossmann....
2016. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2016. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az igazság az, hogy mindig is Pamperst használtunk. Lassan 3 éves a fiam, és egy ideje bugyipelenkát használunk bölcsiben, otthon meg csak éjszaka kell. Akkor nadrágpelenkát adok rá. De egyszerűbb lenne, ha éjjel is bugyipelenkát kapna, viszont a Pamperst nem mindig tudom akciósan megvenni.


Most vettem 2 csomag babydream pelust (egy kék csomag, egy fehér - arra azt mondták az a bugyipelus, pedig nem). De nem tettszik. Gondoltam kipróbáljuk a bugyipelenkáját, hátha az jobb.

De úgy látom, drágább mint a Pampers, úgyhogy maradunk annál.


Kedves 1-es, eddig én is eljutottam, mint te, de abból nem derült ki számomra, hogy van-e bugyipelus, és melyik, mert rengeteg márkát beadott, és sok nagdrágpelenkát is köztük.

Többieknek köszönöm a linket.

2016. febr. 23. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!