Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok értelmes appokat...

Tudnátok értelmes appokat mondani 7-8 éves lánykának?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Mire gondolsz? Minek egyáltalán egy ekkora gyereknek bármilyen app?
2016. febr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Olyan foglalkoztató appra gondolok, ahol nem mindenféle fura szörnyet kell kergetni, hanem valamilyen értelmesebb feladatok, pl. pontokat kell összekötni vagy hasonló (találtam ilyen összeadósat, de szerintem elég unalmas). Mielőtt bárki is azt gondolná, hogy a lányom állandóan a kütyün lóg, egyáltalán nem (csak hétvégén használhatja, korlátozott ideig), de pl. utazáskor is jól jön, hogy csak azt kell vinnünk, mindenféle foglalkoztatófüzet helyett.
2016. febr. 28. 15:34
 3/13 anonim ***** válasza:

Nevét már nem tudom, de valami pónis játék, olyan mint az öltöztetős játékok. Csak itt pónit tervezel. Lányom szerette. :)

Vannak egyszerű logikai játékok, színcserélők, képfelismerők. Ha jól megy az olvasás, akkor szókirakók, akasztófa. Van, amit ketten is lehet játszani.

2016. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én sem tudom a nevét,keresztlányom műkörmöket fest,meg ezer fajta szinező van fennt,öltöztetős. Vagy írd be a play áruházba hogy gyerek játékok. Azthiszem kiad egy csomót.
2016. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek. Bár pont az ilyen körömfestőset akartam elkerülni, csak hát ha az osztálytársaknak lehet. :-)
2016. febr. 28. 17:57
 6/13 anonim válasza:
A The Foos nevű alkalmazás, egy iOs-ra, Androidra és kindleOs-ra is feltehető játék, ami a logikai gondolkodás fejlesztésére készült és segít elsajátítani azt a gondolatmenetet, ami pl. a számításrechnika, programozás, informatikai rendszerek használatánál előnyös lehet. Mindezt tényleg játékos formában, egyéni tempóban. A thefoos.com -on windoWs OS géppel is lehet játszani. Ezen az oldalon megtalálható az is hogy hány díjat nyert az elmult évben ez az app. Rengeteg szakmai és közönségdíjat nyert, több nemzetközi újság és hírportál is elismerően nyilatkozott róla. Magyarul is írtak róla. A fejlesztőcég (CODE) honlapjára is el lehet jutni, és ott 4 (!) éves kortól elkezdhető programozás online tanfolyam van. Ha jól emlékszem 13 éveseknek már a JavaScript -es dolgokat tanítanak. A [link] az oldal címe.
2016. márc. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%

Labdázás kint az udvaron, szabad levegőn, más 7-8 éves lánykával közös játék, állatok megfigyelése, közös főzőcskézés nagyival-anyuval.

Mindmind szuperjó app és ami a legjobb benne, ingyen vannak.

Szívesen.

2016. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A The Foosnak mindenkeppen utananezek! Koszi!

7-es valaszolo: esos-latyakos idoben baromi elvezetes kint labdazni, haziallatunk pedig nincs. A lanyomat pedig nem erdekli a fozes. Igen, szoktunk tarsasozni, meset olvasni, szeret alkotni, rajzolni, festeni meg millio mas programot csinalni, de kar magyarazkodnom. Az en lanyom, nyilvanvaloan ugy nevelem, ahogy en latom jonak.

2016. márc. 4. 17:45
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem fiam van és kisebb. Uszodában, amíg a tesóra várunk, szoktunk kütyüzni, bár látom, ördögtől való 15 perc. :)

Formaegyeztetőt, memoryt, színezőt, kakukktojást töltöttem le neki. Rákerestem a gyerekjátékok között a play áruházban.

2016. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
En is kerestem az App Store-ban, de tenyleg csak gagyi jatekokat talaltam. Biztos csak en voltam bena. :-)
2016. márc. 14. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!