Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Összegyűlt egy csomó fotó a...

Összegyűlt egy csomó fotó a babáról. Hol hívassam elő? Ti hol szoktátok?

Figyelt kérdés
kb 300 kép.Hol éri meg?
2016. márc. 6. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
én a 220 volt.hunál szoktam...online összeállítod a csomagod, megrendeled, 2-3 nap múlva mehetsz is érte.
2016. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy 220foto.hu
2016. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Itt ilyen nincs. Van egy számtech bolt, egy DM és a másik városban egy rossmann. Postázzák is?
2016. márc. 6. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:
dm
2016. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
DM-ben vagy Rossmannban szoktam (ugyanaz a program, ugyanaz a technológia, és asszem árban sincs különbség). Gépen összerakom a programmal, hogy melyik képeket akarom, és mekkorákat, aztán elküldöm a rendelést. E-mailben értesítenek, ha kész van. Én szoktam érte bemenni, mert nincs messze a Rossmann, de lehet postázást is kérni.
2016. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bella169 ***** válasza:

fenykeplabor.hu-n.

Házhoz hozzák az ország bármelyik pontján.

Nagyon jó csomagakcióik vannak. Én sokáig keresgéltem hol éri meg a legjobban. Ennél maradtam. A minőséggel sem volt még soha gond.


A múltkor hivattam elő 300db 10*15-ös képet. Kaptam hozzá egy 20*30-as nagy képet, fényképkeretet, zsebalbumot és fényképes kulcstartót. 9400ft-ot fizettem érte.


A neten feltöltöd a képeket elküldöd a megrendelést és pár nap múlva hozza a posta a csomagot. Lehet utánvéttel is fizetni.

2016. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én fotókönyvet szoktam csinálni belőle. Sokkal jobb, nincs szanaszét, egy szép könyv, összefog egy időszakot. Most akciós is a DM-nél, oldalfelár nélkül lehet rendelni.
2016. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én a rossmannál szoktam, asszem utoljára 100db felett 19ft volt a 10*13as kép
2016. márc. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!