Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik a Zente név? Mi...

Hogy tetszik a Zente név? Mi a véleményetek róla? És a Zénó? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Zente vagy Zénó? Ti melyiket választanátok inkább?


Illetve még egy kérdés: Melyik névről mi jut az eszetekbe? Milyen kisfiút képzelnétek hozzá?


Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :)



2016. márc. 11. 16:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%

Igazából egyik sem. A Zente már inkább, ha nagyon muszáj. Mondjuk arról is inkább egy lovon ülő süveges nyilas jut eszembe.

A Zénó nekem egyenesen komikus. Nem tudom, miért, egyszerűen nem.

2016. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%
Ha Zenthe lenne a vezetéknév akkor teccene amúgy meg nem.
2016. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%

A Zente tetszik jobban, de igazából egyik sem.

A Zente névről nekem valami régi magyar nemes ugrik be, a Zénóról meg egy kisállatka :). Bocsi.

2016. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Semmi gond, nem kell bocsánatot kérni. :) Elfogadom a véleményeket, hiszen én kértem, hogy írjatok. :) És engem tényleg minden vélemény érdekel, a negatív és a pozitív egyaránt. Szóval semmi baj és köszönöm szépen, hogy írtok. :)
2016. márc. 11. 17:26
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Ami eszembe jut:

[link]

[link]


Egyébként fiam ovis csoporttársa egy Zente nevű kisfiú, rendes kisgyerek. És meg lehet szokni minden "új" nevet, az ismerősei előbb-utóbb csak hozzá fogják kötni.

2016. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Zente jelentése jámbor, vallásos. Igazából ez a név tetszett is, de múltkor láttam a játszótéren egy kisfiút ezzel a névvel és annyira nem emberhez passzolónak éreztem mégsem. Valahogy nem illett, nem az adott kisfiúhoz, hanem úgy eleve. Nem tudom megmagyarázni.


Zénó nem tetszik, túl idegen. Mindig az a reklám jut eszembe, amiben a lány lebukik a webkamerán a szülei előtt, hogy egy sráccal van és azt hazudja, hogy "Zénó a hörcsögöm".

2016. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
A Zentéről Zenthe Ferenc jut eszembe. A Zénóról meg a Kárász Zénó. A két név közül a Zénót adnám.
2016. márc. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
31%
2016. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Van a környezetemben egy kétéves Zente. Tündéri, okos, értelmes, szép kisfiú. A Ez a név, Tőle függetlenül is tetszik. Ősi magyar név. A Zénó, nem tetszik.
2016. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%

Mindketto tetszik :)

1.5 eves kisfiam Zente,vilagosbarna haju,kek szemu tunderi kisfiu,de hat na megiscsak az en kis torpem:)

A Zeno nevrol Madai Vivien kisfia Zeno juteszembe,zabalnivalo kissrac :)

Ugyhogy nekem mindketto tetszik :)

(Masik fiam egyebkent Zalan,kislanyom pedig Zina :),abszolut kedvenceim a Z betus nevek)

2016. márc. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!