Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A spirált menstruáció alatt...

A spirált menstruáció alatt veszik le? Mert, hogy ugye az alatt helyezik fel. Vagy mehetek úgy is/vagy úgy kell, hogy nincs meg?

Figyelt kérdés

2016. márc. 21. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem menzi alatt tették fel (szoptattam), és mivel hormonos és emiatt nem menstruálok nem is alatta fogják levenni.
2016. márc. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is simán levették mensi nélkül.
2016. márc. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nemem nem mensi alatt raktak fel, hanem kozvetlenul utana. Igy is kellett mennem, kertek, hogy mensi utan (ne kozben). Annyiban jo egyebkent menstruacio korul rakatni, levetetni, hogy picit nyitva van olyankor a mehszaj es konnyebb a dolog.

Nekem 3 evig volt fent, mirena volt, nem igazan mensiztem mellette, igy csak random kertem egy idopontot, amikor le akartam vetetni. Volt vele egy pici kinlodas, elsore nem volt meg a jelzoszal, de vegul sikerult leszedni bonyodalom nelkul.

2016. márc. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!