Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiú után milyen lányt várni?

Fiú után milyen lányt várni?

Figyelt kérdés
Van egy fiúnk, 6,5 éves. 'Rajongunk' egymásért. Most kiderült, hogy hugit várunk. Mindig fiús anyukának képzeltem magam, hirtelen nem is tudom, hogy mit fogok kezdeni egy kislánnyal. Gyerekkoromban is utáltam babázni, nem is volt csak 1, inkább autóztam, építőztem, fegyvereztem. Kicsit 'bepánikoltam'...
2016. ápr. 2. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én két lány után vártam fiút. A ház dugig tömve pónikkal. Pánikoltunk mi is rendesen.

Aztán kiderült, hogy ez a pasi bújósabb, anyásabb mint a nővére. :)

Kénytelen pónikkal is játszani, mert az van. Persze azért kapott autókat is. O:)

Viszont vele lehet olyat is, amit a lányokkal nem: koncertre menni, énekelni és táncolni, mert az érdekli. Szóval ne izgulj, baromira nem érdekes, hogy lány, az a lényeg, hogy a te gyereked. Ki fogtok jönni. :)

2016. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 2 fiú után vártam kislányt.Felhőtlenül boldog voltam!Bár mindig fiús anyukának képzeltem magam(ráadásul 1 bátyám van,fiúk között nőttem fel),a 2. után már valahogy tele volt a hócipőm a sok traktorral,autóval,kukásautóval stb.A Férjem is nagyon nagyon várta.Ma már 3.5 éves,imádom,hogy minden lila,meg rózsaszín,hogy szeret válogatni a ruhái között,hogy hosszú a haja és fésülgethetem,befonhatom.És azt kell,hogy mondjam sokkal,de sokkal bújósabb,érzelmesebb,ragaszkodóbb,mint egy kisfiú.Én is azt gondoltam a születése előtt,hogy nem lehet erősebb a kapocs egy anya-fiú páros között,de a lányka rácáfolt!Egész egyszerűen "szerelem" a köbön.
2016. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is fiúk között nőttem fel, talán ezért is utálom a rózsaszín-habos babos dolgokat. A pónik-babák egyenesen taszítanak. Nem a bújósággal van "bajom", a fiam extra bújós-puszilgatós (ha napi 100 puszit nem kapok, akkor egyet sem), hanem pont a lányos dolgokat nem szeretem. Mondtam is már a rokonságnak, hogy ha lehet, kerüljék majd a babarózsaszín, fidres-fodros, hello kitty-s, és minden ilyesmi holmikat.


Persze, már most szeretem, a tesó is nagyon várja, a párommal madarat lehet fogatni. Imádom, ahogy érzem mocorogni, néha elég erőteljesen tud már rúgni. A lényeg, hogy egészséges. Aztán majd lesz egy vagány kiscsajom is a vagány nagyfiam mellett. :D

2016. ápr. 2. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem két lány után született fiam. Ő most 3 éves, mindig elcsórja a nővére Barbie-jait, a Hamupipőke a kedvenc meséje, és sokszor magára teker egy takarót mondván, hogy hercegnőnek öltözött. Bezzeg a kisebbik nővére, ő 5 éves, mindig katonásat meg vonatosat játszik, és nem hajlandó szoknyát venni. Egy lánygyerek nem jelent egyet a habos-babos pónis világgal :)
2016. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csak a vagány meg a mimóza létezik...Elég sok átmenet létezik a kettő között szerencsére.

Kiskoromban imádtam a hosszú hajam, de fiúsan öltöztettek, mert fiútól örököltem ruhákat. Ennek ellenére szerettem a lányos ruhákat is, ha úgy adódott.

Rózsaszín nem rémlik egyáltalán. Viszont imádtam barbizni és legózni, meg a plüss mackókat.

Apával borotválkozósat játszottam, anyával sütöttem, takarítottam.

Imádtam focizni, de kitűnő tanuló voltam, jó magaviselettel.

Egyszerse voltam farsangon királylány/tündér. Ennek ellenére érzékeny lelkű vagyok és abszolút lánynak érzem magam.

2016. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!