Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák! Bevállaln...

Kisgyerekes anyukák! Bevállalnátok gyes mellett a kicsivel jobban fizető munkát, ahol 10-12 órázni is kellene, vagy inkább fix.8 órás de kevesebbet fizető munkát vállalnátok?

Figyelt kérdés

Az legjobban a fix. 8 órás munkahelyre mennék,itt nyugisabb is lenne,mint ott,ahol rerhesen is dolgoztam,majdnem egyedül...csak 2 tanuló volt mellettem,és reggel 6-tól este 6-ig is ott voltam.A 2 éves kisfiam a mamájával lenne,de a párom is nagyon solat dolgozik,7-15-ig munkahely,itthon meg a műhelyben,mert másodállású vállalkozó.

Viszon a pénz is nagyon jól jönne,ahonnan eljöttem gyed-re,ott a túlórák miatt kaptam jó fizetést.

Ha az új helyre megyek,ott csak szakképzetlen minimálbért kapok.Ha ide megyek dolgozni,A párom és az én fizetésemből 25 ezer Ft marad,mire kifizetünk mindent.De!Ami megmarad 25 ezer ebben nincs benne a gyerek ruháztatása,meg ga kell nekem is valami...amíg itthon voltam nem is költöttem magamra szinte semmit.Nyárra 1-2 nyári ruha is jól jönne,mert nem szeretnék hosszu farmerben lenni egész nyáron...

Viszont ott van az a pénz,ami a műhely után bejön,de oda a kiadás is néha sok...szerszámok fogyóeszközök stb.!


2016. ápr. 3. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hányszor kellene 10-12 órázni. Mindennapos túlórázást nem vállalnék be, mert akkor a gyerekemből nem látnék semmit. Heti egyszer elmegy, ha nagyon kell 2x, de több napon biztos hogy nem.
2016. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nekem nincs segítségem.

Épp most utasítottam vissza egy kitűnő állást emiatt.

2016. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
baromi nagy kulonbozetnek kellene lennie ket fizetes kozott ahhoz, hogy lemondjak arrol a 2-4 orarol naponta amit a gyerekeimmel tolthetek...ezt az idot szerintem még a Te szinteden sem (elnezest a megfogalmazasert de te irtad h.nem alltok tul jol) lehet megfizetni 30-40 ezer forintal arrol nem beszelve hogy ha nincs segitseged a baby sitter el is viszi.
2016. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetőség szerint nem mennék olyan munkahelyre ahol sokat kell túlórázni, bár nálatok van segítség, akire bízhatod a gyereket. MEnnyivel keresnél többet és milyen gyakran kellene túlórázni?

Ha napi szinten 10 óra körül kell dolgozni és őrület van azt valószínű nem vállalnám, vagy max 1-2 évig míg félrerakok valamennyit, aztán váltanék.

2016. ápr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!