Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek szép a Tünde név?...

Szerintetek szép a Tünde név? Milyen embernek képzeltek el egy Tündét? Külső-belső?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Az összes általam ismert Tünde, egyszerű, jólelkű, de kicsit butuska. Pedig orvos is van köztük, de nála a mai napig nem értem, hogy hogyan ment át, amikor alapvető orvosi ismeretek hiányoznak nála. (Olyanok, amit mindenki megtanul biológia órán a közoktatásban.)
2016. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Igen, szép. Tündét tündérnek képzelek el.
2016. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Szép név. Nem képzelek el nevekről embereket. Szerintem nem sok értelme van.
2016. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Rosszlelkű, áskálódó, megbízhatatlan, csaló. Ilyennek ismerem a Tündéket.
2016. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Az összes Tünde, akit valaha ismertem nagydarab, harsány, van, amelyik kifejezetten férfias is. Pedig nem ilyennek képzelnék magamtól egy Tündét. De így már nem tudok elvonatkoztatni magamban.
2016. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
húgom is tünde. akaratos, hisztis, kibírhatatlan.
2016. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nagyon tetszik, de nm képzelek el mellé smmilyen személyiséget.
2016. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%
Akiket én ismerek, egyik sem egyenes, inkább sunyi, alkatra erőteljes, nem nőies.
2016. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%

Nekem is az a tapasztalatom a Tündékkel mint az első válaszolónak. Egyszerűek és kicsit butácskák az ilyen nevű ismerőseim. Egyébként nem hiszem hogy a név befolyásolná a személyiséget.


Nekem leginkább a Gyűrűk urában és más fantasy filmekben/könyvekben/játékokban megjelenő tünde faj vagy kaszt vagy nem tudom mi jut róla eszembe.

Esetleg még a tündér ugrik be, de nekem ez nem annyira tulajdonnév, inkább köznév, ezért nem adnám.

2016. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%

Nekem más tapasztalatom van. A Tünde, akit ismerek, az egyik legszebb nő, akit valaha láttam. Szőke is ráadásul. És nemcsak szép, hanem hihetetlenül kedves is. Ő volt az egyik kedvenc tanárom.

Egyébként nagyon buta dolognak tartom, ha valaki ez alapján választ nevet.

2016. ápr. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!