Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék harmadik...

Nagyon szeretnék harmadik babát, de félek, hogy Párom nem így érzi, hogy hozzam fel Neki a témát, hogy megértse, mit érzek?

Figyelt kérdés

Kisfiam 5 és fél, Kislányom pedig 3 és fél éves. Minden gondolatom a terhesség és a babázás körül forog. Kicsit tartok felhozni a témát a Páromnál, félek a negatív választól...

Saját házunk van, ahol elférnénk, anyagilag is úgy gondolom, hogy megtehetjük, és a legfőbb, hogy nagyon-nagyon vágyom Rá!



2016. ápr. 12. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

mi akartunk mindig is hármat, de azt beszéltük hogy kettő nőjön fel biztonságban.

aztán ahogy a kicsi nőtte ki a kisruhákat mondtam a férjemnek milyen rossz hogy többet nem adhatom rá senkire. meg elmondtam neki hogy érzek, a harmadik baba iránt.

aztán hagytam. a karácsonyi ajándékom az volt, hogy azt mondta jöhet a baba :)

2016. ápr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De jó, mit nem adnék, ha engem is ilyen bejelentéssel ajándékozna!!! :)

Köszönöm a választ!

2016. ápr. 12. 14:37
 3/7 A kérdező kommentje:

Most kölcsönkérték az etetőszékünket, ami gyönyörű, mintha új lenne, és majdnem sírtam, hogy oda kellett adni, Apa meg azt mondta, hogy úgyis csak a helyet foglalta.... elég rosszul esett!

Kb egy évvel ezelőtt, azt hittem, hogy babás vagyok, mert nem jött meg (valami összekavarta a ciklusomat), és úgy éreztem magam, mint amikor a két gyerkőccel terhes lettem, szinte biztos voltam benne, hogy babás vagyok, pedig még bent volt/most is bent van/ a spirál. Ráadásul halvány pozitívat is teszteltem, de nagyon halványat. Akkor úgy reagált rá a párom, hogy "na, akkor gondolkozzunk, hol legyen a kiságy" és izgult, hogy csak sikerüljön kivennie a dokinak óvatosan spriált, teljesen pozitív volt a reakciója. Aztán megjött, és azt mondta, hogy "nem baj Anya, jól megvagyunk így négyen"

Teljesen bizonytalan vagyok!! :-(

2016. ápr. 12. 14:43
 4/7 A kérdező kommentje:

Megvolt szombaton a beszélgetés Apával! Hát azt mondta, hogy Ő nem is gondolt erre, így is mókuskerék az életünk, nem tud annyit a gyerekekkel lenni, amennyit szeretne, és különben is alig férnénk el (ezt meg tudnánk amúgy oldani).

Csak mondogatta a kifogásokat, az utolsó amit mondott az volt, hogy majd visszatérünk rá, aludjunk rá párat...

Most akkor pont úgy érzem magam, mint amikor még nem tudtam hogy fog reagálni, azt se mondta konkrétan, hogy nem, egyáltalán nem akarok, később se, és azt se mondta hogy igen. Most akkor várjak, hogy egyszer majd csak hátha mondja magától, vagy ha meg megkérdezem pár nap múlva, akkor meg csesztetésnek veszi... mit csináljak...?

2016. máj. 16. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó irányban halad a dolog:) Nem zárkótott el. Az én férjem határozottan nem akart harmadikat. Néha mondogattam finoman hogy én vágyom rá. Aztán egyszercsak azt mondta kellene nézni nagyobb lakást,mert ez kicsi lesz ötünknek:) Most a negyediket várjuk:)) Légy türelmes,óvatos és szerintem jók az esélyeid!
2016. júl. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy kis trükköcske:


Mutatsd meg férjednek gyermekeid azon külső,és belső tulajdonságait,amelyek rá emlékeztetnek.Dícsérd mindazt,amit lehet azok közt,és mond el,milyen boldog vagy,hogy ő,a gyermekeid édesapja,s végül,hogy milyen boldogan szülnél neki mégegyet!

2016. aug. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

Egyelőre úgy nem látja úgy, hogy kéne még egy gyerek, én viszont egyre inkább...

Nem tudom ilyenkor mi a megoldás, valakinek engedni kell, nem érzem úgy, hogy én képes lennék rá! :(

2016. szept. 9. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!