Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 évesen ráér még kapni...

3 évesen ráér még kapni játékkonyhát?

Figyelt kérdés
2 éves lesz a lányom, más ajándékot gondoltam ki neki, úgy voltam vele, hogy 3 szülinapjára kap játékkonyhát. De mindenhol azt olvasom, hogy a kislányok 2 évesen kapnak konyhát és hogy nagyon szeretik. Kicsit elbizonytalanodtam. Vagy tényleg ráér még? 3 évesen is örülni fog neki, nem?
2016. ápr. 12. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Minél magasabbat nézz, és olyat, amihez sok kiegészítő tartozik. Miért lenne késő? A lányom 2,5 éves múlt mikor kapta, most 3 és még napi szinten használja. Mondjuk a gyurmazast is belekombinalta. 
2016. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak félek, nehogy az legyen, hogy várok-várok, aztán olyankor kapja meg, amikor már nem is igazán játszik vele vagy csak rövid ideig. Meddig szoktak ezzel játszani a gyerekek?
2016. ápr. 12. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:
A családban 2 kislány van a kisebbik most 6 éves ő még mindig imád főzni a plüsseinek, a nagyobb 8 éves, őt már nem nagyon érdekli, de ha olyanja van még mindig leül a hugával játszani. Unokatesómat meg pl soha nem is érdekelte, kb 3 percet játszott vele amikor megkapta. Szerintem gyerekfüggő ez is.
2016. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a fiam (!) még óvodás kora végéig játszott vele :) Kaptuk barátoktól, a kislányaik kinőtték, eladni nem akarták, kidobni pláne, így elhozták. Ez a IKEÁ-s változat. Teljesen odavolt az akkor 3 éves kisebbik fiam :) Nyilván nem szorította ki a legót, a fa vasúti pályát, meg az autózást, de sokat játszott vele.
2016. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Böven rá ér szerintem ,és ne másoktol ted függövé .és csak akkor ved meg ha tényleg szeretné csak ezért ne vedd meg mert többi kislánynak van .kislányom kapott 5,5 évesen baba házat butorokal ,babával ,de egyátalán nem érdekli,jobban szeret társasozni,kártyázni,szinezni.
2016. ápr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 éves 3 hónaposan kapta...az elejétől fogva játszott vele. Most 3 és fél, még mindig sokat játszik vele, most már "komolyabb" dolgokat süt/főz.
2016. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Micsoda gondok! :)
2016. ápr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!