Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Rubina...

Mi a véleményetek a Rubina névről? A Rubin kívül hogyan lehet még becézni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ezt a nevet valamelyik nap olvastam itt a Gyakorin. Elötte nem is hallottam róla. Akkor is és most is azt írom, hogy tetszik. Bár furcsa... Becézni? Hm.. Talán Rubi.
2016. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Kislányom csoportjában 2 is van. Mindkettő roma. Úgyhogy inkább nem írok véleményt.
2016. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Én eddig csak kisebbségi kislányoknál hallottam ezt a nevet, de ott viszonyleg népszerű.
2016. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Bár nagyon jó környéken élünk(Bp.,I. kerület),van egy ilyen nevű kislány az ovis csoportban.Roma...
2016. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szappanoperàs, nem tetszik.
2016. ápr. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Két lányt ismerek, Egyikük Kanálos Rubina, a másik Kozák Rubina... szerintem ezzel mindent elmondtam. Az egyik lányt Rurunak becézik amúgy.
2016. ápr. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Itt Szabolcsban nagyon népszerű név a romáknál...tipikus c név.
2016. ápr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg cigány név. A Rubin nekem sokkal jobban tetszik, annyira nem szappanoperás. A Rubi is anyakönyvezhető, szerintem a három közül ez a legszebb, de ha a Rubinát nem akarod így becézni, szerinted biztos nem az... :) Egyébként engem általában nem zavar, ha egy név úgymond "cigányos", vannak nevek, amik annak számítanak, és ennek ellenére tetszenek, de a Rubinát és a Rubint nem adnám, mert Rubint Réka jut eszembe róluk. :$
2016. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem adnám saját gyerekemnek, de nem is nézek rosszallóan, ha valakit így hívnak. Eddig én is csak romáknál hallottam. (bár látom ezért lepontozás jár, de ha egyszer tényleg...)

Egyébként becenév ötlet: Rubi, Ruru, Bibi, Bini, de nem muszáj becézni a nevet.

2016. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!