Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valóban kell idén jan 1. -től...

Valóban kell idén jan 1. -től az apa hozzá járulása személyi csináltatáskor?

Figyelt kérdés
Mit csinàljon az akinek nincs élettàrsa-férje és màr szülés előtt lelépett?(az én nevemet viseli a kislànyom)Olyan okosak a törvényhozók....;/

#apa #jan 1 #hozzàjàrulàsa
2016. máj. 2. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Az okos törvényhozók ilyen estben lehetőséget biztosítanak, hogy a gyerek felügyeleti jogát csak az egyik szülő gyakorolja. Ezt kezdeményezted bíróságon a gyermekelhelyezésnél?
2016. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A névviselés egyébként nem jelent semmit, házasságban született gyerek is kaphatja az anyja nevét.
2016. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felhívtam őket egyik nap, mert nekünk is kell.

Igen, kell az apától nyilatkozat. Van hozzá formanyomtatványuk.

De gondolom van valami papírod, hogy "nincs" apja a gyereknek. Így képtelenség kérni tőle hj-t, ha nincs.

2016. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a kizárólagos gyámja a gyereknek akkor elég neked aláírnod.
2016. máj. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én felelek a kislànyomért kezdettől fogva, nincs semmi kapcsolatom az apàval, még hivatalos sem.Köszi a vàlaszokat.
2016. máj. 2. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!