Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtatok a babátok nemében?

Csalódtatok a babátok nemében?

Figyelt kérdés
Már van egy kislányom, a második pedig a napokban érkezik majd. Az elején, amikor még nem derült ki a nemük, nagyon izgultam, nehogy fiam legyen. Emiatt borzalmasan éreztem magam, de úgy érzem, nem tudnék mit kezdeni egy fiúval. Szerettem volna akkor is, de nem hiszem, hogy teljesen túl tudtam volna tenni magam a csalódáson. Van/volt valaki ilyen helyzetben? Hogy oldottátok meg? Szeretnénk majd még babát, de nehezen viselem a kezdeti izgulást.

2016. máj. 2. 23:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, örültünk hogy 2 év utan összejött a kisteso es egészséges.
2016. máj. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
Igen, csalódtam...pozitívan. Annyira azt ereztük, hogy kislányunk lesz /örültünk volna akkor is/, de amikor megláttuk a kis kukacot az uh-felvételen...nem akartunk hinni a szemünknek. Óriási meglepetés volt, valami hihetetlen boldogság! Pedig tök mindegy lett volna, hogy fiú-e vagy lány, imádtuk az első pillanattól kezdve, hogy a pocakomba került. Azóta 3 éves nagyfiú, egy csoda. Es van egy pici kislányunk is, na, igy teljes a családunk!
2016. máj. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
52%

én lányt szerettem volna, de fiunk lesz. nagyon csalódott voltam, napokig csak sírtam de aztán túltettem magam rajta. még mindig sajnálom kicsit, hogy nem kislány, de ha már itt lesz biztosan ugyan úgy fogjuk szeretni mint ha lány lenne.

24hkm

2016. máj. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%

lányt szerettem volna, fiú lett :) azért nem sírtam, de míg terhes voltam, nem tudtam elképzelni vele az anyaságom. aztán megszületett és szerelem első látásra, most már tudom, hogy ő a jutalmam minden rosszért! :)

most megint fiút várok, annyira mindegy volt, csak egészséges legyen. persze, biztos jó lett volna egy kislánnyal is megtapasztalni az anyaságot, de két fiúval is fantasztikus lesz :)

ők ketten engem választottak, életem végéig azon leszek, hogy ezt megháláljam nekik! hogy mi van a lábuk között, sokad rendű :)

2016. máj. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

#1 Örülök, hogy végül összejött a kistesó! :)


#2 Nektek miért pont a kisfiú volt ekkora öröm, ha szabad kérdezni? :)


#3 biztos lesz kislányod is, akinek majd ott lesz a bátyja, hogy megvédje. :)

2016. máj. 3. 00:02
 6/30 A kérdező kommentje:
#4 Örülök, hogy te ilyen jól kezelted a dolgokat! :) Gratulálok a kistesóhoz! :)
2016. máj. 3. 00:03
 7/30 anonim ***** válasza:
51%
5 év után, örülök, hogy jött. Mindegy volt fiú vagy lány! Irigylem az ilyeneket, akik ezen meditálnak.....
2016. máj. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Tisztaban voltam vele, hogy ez olyan, hogy vagy fiu lesz vagy lany es nincs beleszolasom. Az oszinteseg fontos, igy termeszetesen nem itelem el, ha vki maskent erez es nem tudja feldolgozni a csalodast. De tragikusnak gondolom. Nem is annyira a szulo, mint a gyerek szempontjabol, aki a legkevesbe sem tehet a nemerol...
2016. máj. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
#7 igen, lehet, hogy nekem ez azért ilyen, mert mindkét lányom elsőre összejött, de ettől függetlenül ugyanolyan értékesek számomra, mintha sokat kellett volna várnom rájuk. És sajnos az érzéseimről nem tehetek.
2016. máj. 3. 00:07
 10/30 A kérdező kommentje:
#8 igazad van, de nem is szerettem volna soha egy percig sem kevésbé a gyerekem, ha fiú lett volna. Mert nem ez a legfontosabb. De nem vagyok fiús anyuka, még akkor sem, ha belejöttem volna a dologba. Az ismerősök kisfiaival sem tudok mit kezdeni.
2016. máj. 3. 00:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!