Mi az a véranyaság?

Figyelt kérdés
Etikából megkaptam ezt a témát házi dolgozatnak, de nem nagyon találtam semmit a témában és azt is csak homályosan.

#véranyaság
2016. máj. 4. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Én még nem hallotam ilyenről. Nem bèranyasàg?
2016. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem "Béranyaság"-ra gondolsz inkább? :) Azzal kapcsolatban tucatnyi dolgot lelhetsz az interneten.
2016. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem a béranyaságra gondoltam. Megkérdeztem a tanáromat és ő is azt mondta, hogy az két különböző dolog.
2016. máj. 4. 14:48
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Egész hónapban normális anya, de teliholdkor átváltozik véranyává és elkezd hülyeségeket írogatni netes fórumokra.
2016. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ver szerinti anyaság lenne, ergo egy orokbefogadasnal a szülő nő.

Veranyanak, vagy inkább osanyanak szokták még nevezni azt az anyát, aki szoptat,hordoz,bio, öko, otthonoktatos és ehhez társul a csodálatos anya vagyok, mindent jól csinálok és aki máshogyan csinálja, az xar anya eletfelfogas is.

2016. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg a tanárodnak, hogy semmit nem találtál, egy egy mondatos definícióval segítsen elindulni.

Vagy kérdezd meg, hogy a vér szerinti anyára gondol-e, vagy a pejoratív értelemben használt "véranyára", aki túlfélt, túlgondol, túltolja az anyaságot.

2016. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A "véranya" amolyan vérengző anyamedve szerű hölgy, aki az orrodra köti, hogy csak az ő gyereke a tökéletes, meg amúgy mindenki más hülye a gyerekneveléshez.


Olvasd el pl itt:

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2016. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
számomra olyasvalaki aki alapvetően vicces humoros személy volt, de amint gyereke (családja lesz) kikéri magának.... őt komolyan kell venni blablabla.... kiegészítve az elöttem szólóval.
2022. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!