Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Pampers pelenkákkal: Active Baby-Dry (zöld), Premium Care (fehér), Slep&Play (narancssárga)?

Figyelt kérdés
Milyen méretben próbáltátok?
2016. máj. 6. 08:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4-es mérettől tértünk át a zöld Pampers-re, mert a DM-es Babylove 2 óra múlva is nehéz volt már. A Pampers jobb nedvszívó, maradtunk is ennél. Még most 4+ a mérete, semmi gond a pelussal.
2016. máj. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak jó,mindegyik típussal elégedett vagyok,sosem folyt ki,sose ázott át,sose csípte ki a fenekét.Az elején Premium caret használtunk 3as méretig majd Active Babyt amit felváltva használtam a Sleep and Play-el,utána áttértünka nadrág pelusra ami szintén pampers volt. Ezen kívül egyedül a Mülleres pelus a Beauty Baby van ugyanolyan szintem mint a Pampers,rugalmas,jól tartja a nedvességet, a többi pelenka ehhez a két márkához képest fapados és kartonpapír...
2016. máj. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is csak jó tapasztalatom van. Premiummal kezdtünk 1-2es méret, 3astól a zöldet vettem. Illetve egyszer próbáltuk a sárgát, imádom az illatát, ennek kicsit kevesebb a nedvszívó képessége, de nem vészes, elégedett vagyok. Dmesnek tömény pisi szaga volt, most úgy csinálom hogy nappal rossmanos, éjjelre zöld pampers.
2016. máj. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyereknél Pamperst használtam.Az elsőnél még nem létezett a Premium Care,az Activ-ot használtam.Tökéletes volt.A 2.-nál és 3.-nál 3 -as méretig a Premium Care-t,aztán az Activ-ot,végül a Pants-ot(bugyipelust).Imádtam mindet.Soha semmi gond nem volt,fiúnál lánynál egyaránt bevált.A Sleep&Play-t soha nem próbáltam,sok rosszat hallottam róla(gyorsan tele lesz,ezáltal pisis lesz a gyerkőc)
2016. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A p. care-t 1-esben használtam, szerintem nagyon rossz az a háló benne! A màsik kettőt 3-masban, rengetegszer kijött a pisi, főleg a nar.sárgàból :S
2016. máj. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A zöld és a fehér bevált. Zöldet elég sokszor vettem, mindenféle méretben, fehéret ritkábban, csak ha akciós volt, mert nagyon drága.

Narancssárgát is próbáltuk, de mindig kifolyt belőle a pisi.

2016. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Feher es zold, tokeletes. Az osszes tobbi kenyelmetlen vacak.
2016. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Premium Care-t próbáltuk, 2 hónapos volt a babám, vagy még annyi sem, ajándékba kaptuk. Kicsípte a fenekét.

Van benne valami ápoló lotion, amit úgy látszik, ő nem bír. Pedig formára, anyagra szimpi volt.

Liberot használunk.

2016. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindhármat használtuk. A fehérből csak egyszer vettem, nekünk az nem jött be, átázott elcsúszott.

Már 2 hónapja a narancssárgát használom. Nekünk ez a legjobb. Soha nem ázott még át, és kényelmesen tud mászni, ülni játszani benne a lányom. A többi márkával nem voltunk így megelégedve (nagyon vastagok voltak és nem volt kényelmes a picinek)

2016. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak Pamperst használtam fiamnál (sok félét kipróbáltam, de mindegyik borzalom volt). Most 3 éves, csak éjjelre kell, az is Pampers Pants (6-os méret).

Az a tapasztalatom, hogy a narancs nem sokat ér.

A zöld nagyon jó, és ki lehet fogni nagyon jó akciókat, amikor érdemes betárazni.

A fehér a legjobb, de az még akciósan is sokba kerül.


Szóval nálunk az összes méret bevált, különösen szerettem, hogy van 3+ és 4+, tehát "fél" méret. Tényleg hasznos.

2016. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!