Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Debóra névről?

Mit gondoltok a Debóra névről?

Figyelt kérdés

Adnád?:)

ha nem, miért?



2016. máj. 19. 21:04
 1/10 A kérdező kommentje:

Tetszik még az Androméda is, de ez a gyerekkel kiszúrás lenne, szóval lehúztuk a listáról, illetve az Auróra is a top 3-ban van, de a Debóra becézése valamiért jobban tetszik.

(Tudom, zsebórának fogják csófolni, de ez legyen a legnagyobb baja az életében. Mindenkit csúfolnak.)

2016. máj. 19. 21:07
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem tetszik, de ez az én magánvéleményem. Nekem túl kemény hangzású.
2016. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tetszik és nem adnám. A többit sem, amit írtál.
2016. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kicsit idegen hangzású. Nem a zsebóra jutott eszembe, hanem, hogy ha Debinek becézitek, az olyan mint a debil.

De végülis lehet Borinak is becézni, bár ez nem mindenkinek lesz evidens.


Én az Aurórára szavazok.

2016. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kollégáimtól hallottam egy Debiről, aki tényleg debilis volt szegényke. Igaz, azóta már tanulásban akadályozottnak nevezik az ilyen gyerekeket, de még sokan emlékeznek a régi megjelölésekre.
2016. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem debella hangzása van :o
2016. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kisebbségi hangzású ha érted. De nem is tetszik.

Nem adnám semmiképp.

2016. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Debi becézése cukika, de ismerek egy Debórát, akit zsebórának csúfolnak. Minden nevet lehet csúfolni, csak.... Az Androméda az Andi, Andri becézése miatt tetszik.
2016. máj. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És azért nem adnám, mert nem bírnám elviselni hogy szegénykémet zsebórának szekálják. Régen azt hittem ha lesz gyerekem, Debóra és Belián lesz a nevük, de rájöttem, hogy nem csinálnak az én gyerekeimből zsebórát és pelikánt.
2016. máj. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. Jó a hangzása, komoly, és külőnleges, de nem annyira mint pl. a Fahéj. Meg a becézése is nagyon tetszik.
2018. jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!