Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikreknek Regő - Villő név...

Ikreknek Regő - Villő név párosítás?

Figyelt kérdés
Vélemények?

2016. máj. 21. 09:02
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

A kisfiú biztos, hogy Regő lesz, de a lányka nevén még gondolkodunk.


Lánynevek közül a Villőn kívül még a Hedvig tetszik 😊

2016. máj. 21. 09:10
 2/25 anonim ***** válasza:
13%
Önző majom vagy!Hogy nem gondolsz bele,hogy szegény gyerekeket csúfolni fogják?Nem értem neked minek gyerek,ha csak azt nézed neked mi a jó.Nevetséges nevek!Egyedül a,Hedvig tűrhető,Hédinek becézve,és a másik kettőt hogy becézed?Villa,meg Rege?Mert ugye Regi megint lánynév becézés.
2016. máj. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%

Ugyan nekem se tetszik egyik se, vagyis nem adnám, mégis jól hangzik ikreknek.


Kedves első!

Lépten nyomon azt írják itt minden név kérdésre, hogy magyar gyereknek magyar nevet. Ez mindkettő magyar név. Hogy neked/nekem/a szomszédnak nem tetszik, az egy dolog. Szabad vélemény nyilvánitas van. De bunkónak nem kellene lenni.

2016. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%

A 2-es valóban durván fogalmazott, azért ha egy ilyen kérdés kapcsán ennyi indulat van valakiben, ott van baj. Na mindegy....


Kérdező! Nekem tetszenek ezek a nevek. A Regőt én nem adnám, de nincs vele semmi bajom, egyszerűen más jobban tetszik. A Villőt kifejezetten szeretem, a Hedvig sem rossz. Ezerszer inkább ezek a nevek, mint a most felkapott Noel-Benett és társai. Nyugodtan adhatod őket szerintem.

2016. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem olyan rosszak, bár én nem adnám őket, de mindenesetre jobbak a mai divatneveknél. De ugye a vezetéknév is sokat számít.
2016. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Mindkettő szép, külön-külön és együtt is! A Villő egyébként most nem olyan ritka, és szebb a Hedvignél. Bár a Hédi is tetszik.


Jó egészséget kívánok!

Szintén ikres ;)

2016. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
8%
Nem tetszik együk sem, és hirtelen nem is tudtam, hogy fiú vagy lánynevek.
2016. máj. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem mindkettő szép. A Villő név nekem nagyon tetszik, de a Regő is jó. Amúgy soha nem értettem, hogy miért kell minden nevet becézni.
2016. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%
Nekem egyik sem tetszik. Viszont nagyon jól összeillenek, ami tetszik. Jó választás. :)
2016. máj. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem jó párosítás, összeillő nevek, eredet és hangzás alapján is.
2016. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!