Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hallottatok arról, hogy a...

Hallottatok arról, hogy a pilisi CBAból illetve valamelyil budapesti boltból kitiltották a babakocsisokat? Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 06:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Valamelyik*
2016. jún. 6. 07:00
 2/17 anonim ***** válasza:
55%

NEm tudom, igaz-e a hír, de jogos. A legtöbb helyen a babakocsival elállják az utat, nem lehet az üzletben közlekedni, és az anyukaknak eszébe sem jut félrehúzódni. (Habár van elég sok olyan babakocsi-monstrum, aminek nem elég egy normál járda szélességben.)

De föleg az probléma, ha KÉT ilyen nö összetalálközik, beállnak egymás mellé és fel órát is elpletykálnak, közben meg mindenki mást akadályoznak.

2016. jún. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Csúnya dolog szerintem, de korrektebbnek tartom, mint azt, hogy csupán a babakocsi miatt, ott liheg az ember nyakában a biztonsági őr, es azert segit az elado hogy hamarabb elhagyja az illető a boltot,meg stb
2016. jún. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Nalunk is van bolt, ahova nem lehet bevinni. En hordozokendozok.
2016. jún. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Én is megértem. És nem is csak azért, mert nem lehet elférni tőlük (erre előtte mondjuk nem is gondoltam), de sokkal egyszerűbb a babakocsi aljába bedugni amit épp nem akarna kifizetni, szóval nagyobb a lopás veszélye. És azért egy babakocsi kosarat sokkal 'cikibb' kipakoltatni, mint megkérni, hogy mutassa meg a táskáját.
2016. jún. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Eddig nem hallottam, de felháborítónak tartom, én is tiltakoznék, ha itt megtennék. Csak a kisebb boltokba tudok egyedül is bevásárolni úgy hogy kibírja a gyerek is. A sorok között elférek, nem nagyobb a kocsi, mint egy bevásárlókocsi (itt a cba-ban, coop-ban is van). Felőlem követhet a biztonsági őr is, tiszta a lelkiismeretem. A drogériákban se zavart sosem.
2016. jún. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Akkor tiltsák ki a bevásárlókocsit is és a kerekesszékeseket is és dagadtakat is és a banyatankosokat is...
2016. jún. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Amiket írtatok, az részben jogos (lopásveszély), a másik része, hogy nem lehet elférni tőle, általánosítás. Tőlem szerintem mindig el lehet férni, mindig figyelek. Inkább az fordul elő, hogy én nem férek el mindenhol, pedig pici babakocsink van.

Ha nálunk (Győr) valamelyik boltból kitiltanák, nem járnék oda, mert nem igazán tudom hova tenni közben a kisfiamat. Nem buliból rángatok magammal egy babakocsiban egy gyereket bevásárlás közben. Épp elég egyik kézben a kosár, másik kézzel kocsit tolni.


Elsőre bosszantana, ha abba a boltba indultam volna, de van több bolt is, nem vásárolnék ott. Így jártak.

2016. jún. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Engem korábban sem zavarzak a babakocsik. Aki nem tud kultúráltan vásárolni, az egyedül egy bevásárlókosárral is képes feltartani másokat.

A kiírás után én is másik boltot keresnék. Nem dísznek viszem magammal a kocsit.

2016. jún. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%
Engem hidegen hagy, sok bolt van, megyek máshová.Csak érdekes, h pont a CBA-ban történik ilyen, mikor az állam azt szeretné, ha a magyar ember ott vásárolna, a nemzeti élelmiszerboltban. Erre kitiltják a babakocsisokat, miközben a gyerekvállalást forszírozzák folyton.
2016. jún. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!