Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől késhet mostanában a...

Mitől késhet mostanában a menstruációm? Lehet valami baj?

Figyelt kérdés

Most júniustól szeretnénk próbálkozni a babával.

El is mentem 2 hónapja nőgyógyászhoz. Csináltattam szűrést. Minden téren rendben volt minden.

Elkezdtem folsavat szedni.

20 éve rendszeresen 28-29-es naposak voltak a ciklusaim.Sosem szedtem fogamzásgátlót. Magától volt pontos. Maximum 1-2 nap eltérés fordult elő.

Múlt hónapban viszont 35 napra jött meg.

Ebben a hónapban, most szombaton kéne megjönnie, de én tegnap és ma éreztem a peteérésem. (Ez nálam minden hónapban erős szúrás 1-2 napig az egyik oldalamon.)

Eszerint ebben a hónapban 40 napra fog megjönni.

Még védekezünk, így terhesség kizárva.

28-ára kaptam időpontot a dokimhoz.

Viszont így azt se tudom mikorra várható a következő peteérés, amikortól már próbálkoznánk a Férjemmel.

Mitől lehet most kétszer egymás után ekkora késés?


2016. jún. 9. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami lehet a levegőben, ugyan így voltam én is... mármint a késéssel. Mindig napra pontosan tudtam, hogy mikor kell ide érnie (persze a szülések után bele telt egy időbe, mire rendeződtem) , majd most a télen volt többször, több napos csúszás. Nem tudom miért volt, de rendeződött magától
2016. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is pont így vagyok vele. azelőtt napra pontos ciklus. most meg már több mint két hete kesik. A tesztjeim negatívak.
2016. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Végül 21-én jött meg, ahogy sejtettem. Így 39 napos lett a ciklusom.

Ebben a hónapban kezdenénk próbálkozni.

Ha régi ciklushosszt nézem, akkor kb. 1 hét múlva lenne peteérésem.

Ha az egyre hosszabbakat, akkor 3 hét múlva is lehet.

Voltam dokinál. Azt mondta ez még belefér. Nem küldött külön vizsgálatokra.

2016. jún. 30. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy semmi probléma!


Ha szeretnétek babót, az nem zárja ki azt, hogy akkor szeretkezzetek, amikor jól esik- persze ha adottak a körülmények :-) Neki minden alkalommal élénkek a kis fickócskái ....

2016. júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A lányoknak szeretnénk nagyobb esélyt adni.

Így peteérés előtt "hagynánk abba".

Viszont most nem tudom mikor álljunk meg.

2016. júl. 4. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!