Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babanevek közül melyiket adnátok?

Babanevek közül melyiket adnátok?

Figyelt kérdés

Szamóca,Málna,Dió


Ha nem,miért nem?


2016. jún. 9. 18:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
50%
Dió biztos nem... nagyon fura, csúfolnák állandoan, lehet akadályozná is a gyermeket idővel. Szamoca esetleg, talán lehetne rola szo, ugy min a Málnárol. Szerinte picit fura, de ez az én véleményem. Egyébként a Dió most fiú vagy lány név? mert nekem valahogy nem esik le...
2016. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
74%
Babának esetleg adnám. Gyermekemnek nem. Azért nem, mert ezek növények.
2016. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%
Ha becenévre gondoltál és nem hivatalos névre akkor a Szamoca szép, egyes voltam.
2016. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ kutya cica vagy ember babáról van szó. Ha kutya vagy cica akkor adnám bármelyiket, de ha gyerek, akkor nem, gondolni kell arra is hogy csak egy évig lesz baba, és felnőttként is azt a nevet kell viselnie.
2016. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
67%

Remélem nem a gyerekednek (mint babának) akarod ezeket adni.. Ha a gyereked játékbabájának kerestek nevet, akkor mindegy. Ha kisállatnak, akkor is.

Embernek meg egyiket sem, mert nevetséges.

2016. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
52%

Nekem az Eperke mese jut eszembe róla, nem ezt akartad írni? Ebből biztos van baba is, ha erre gondoltál. Van még Narancsvirág, Almababa, Karamella, stb.


De ha egy embernek adnád, akkor már más a gondolatom: a Szamóca névben a "móc" rész olyan fura egy névben, ezért nem adnám, a Málnáról Vad Katalin kislánya jutott eszembe, (Michelle Wild az ismertebb neve az anyának), szóval ez ismét negatív, a Dióról a versike ugrik be: "És cammogva előmászik, vén Dióbél bácsi" az a gond, hogy ez lánynév...

2016. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
Nekem volt egy Mandula nevű lány osztálytársam :D és kapaszkodjatok meg, de nagyon szereti a nevét, most doktorált le :) és még mindig buszke rá
2016. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
Barbi baba? Vagy gyerek? Hus ver gyerek? Mert akkor egyiket sem... szegeny kisember...
2016. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Gyermeknek.
2016. jún. 9. 19:39
 10/28 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, szerinted ki venné komolyan a 30 éves nőt, aki Dr Cserepes Málna néven mutatkozik be? Vagy Dr Kemény Dió?

Senki..

2016. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!