Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 éves gyermekeddel mit...

6 éves gyermekeddel mit tervezel nyárra? Miket fogtok csinalni? ötleteket kérnék Csináltunk egy nyári bakancslistát és csak hozzávetöleg szeretném megnézni mások mit terveznek

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Bejárjuk az ország összes állatkertjét/vadasparkját

Elmegyünk a debreceni vidámparkba

Kimegyünk a Family parkba

Bejárjuk az élményfürdőket

Megyünk kirándulni, piknikezni

Kisvasutazunk

lemegyünk egy hosszú hétvégére a Balatonhoz

eddig ennyi, de még bővülni fog a lista, ha látunk jó programokat

2016. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves 1.! Minderre mennyi időt tervezel?

Kérdező, megírnád a listádat? Az enyém ugyan kisebb, de ötleteket gyűjtenék.

2016. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. Hát már elkezdtük múlt hétvégén, és szeptember végig terveztük, szép fokozatosan, hogy ne legyen neki nagy a váltás, szeptembertől iskola, ugye akkor már csak hétvégén tudunk menni, akkor már csak a vadasparkok, vagy fedett élményfürdők maradnak.
2016. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tehát egész nyárra gondoltad. Nekem is valami hasonló a tervem, júliustól augusztus 20-ig terveznék.
2016. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, egész nyárra:-) Közben persze lesz a mamáknál, velük is mennek, meg Balaton helyett lehet egy közelebbi tengerpartra megyünk, majd meglátjuk hogy alakul a nyár. Kár hogy itthon bezárt a vidámpark, jó lett volna oda is ellátogatni, mi gyerekkoromban minden évben ellátogattunk oda, sajnálom hogy az én gyermekemtől elvették. A family park se rossz, de még sem ugyan az.
2016. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

7 eves kisfiu :)

Keszulunk a sulira, foglalkozzato fuzetek, szinezes stb minden nap fel orat delelott.

8 nap Zakythoson nyaralunk. Minden hetvegen strand, allatkert, mozi mikor mihez lesz kedve

Juliusban, focis napkozis tabor lesz 3 hetig.

Vele egyidos az unojatesoja, mar elore megbeszultuk a szulokkel, sokat lesznek egyutt a fiuk.

2016. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]



ezekböl gyüjtöttem

2016. jún. 13. 15:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég sok hétvégén be van már táblázva szeptemberig. Akkor megy majd az én fiam is iskolába. Megyünk majd hosszú hétvégézni belföldön, aztán 7-10 napra nyaralni külföldre, megyünk színházba, szabadtéri kultúrprogramra, cirkuszba, túrázni. Lesz egy hét amikor hármasban leszünk otthon a két gyerekkel, akkor oda megyünk amit ők választanak, azt főzök amit rendelnek. Jó lenne még pár napot találni egy másik belföldi kirándulásnak.
2016. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!