Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van egy 4honapos lanyom aki...

Van egy 4honapos lanyom aki alvas elott nagyon sokat sir es ha elalszik csak 10percrelre. Ez mitol lehet? 😕

Figyelt kérdés
2016. jún. 15. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem gondoltál rá, hogy oka van, hogy nem alszik és sír? Fáj valamije (foga? hasa?) valószínűleg vagy éhes.
2016. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hasfájós, mindig büfiztesd meg alaposan
2016. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Ez így megy 4 hónapja?!Mert ha igen,réges régen utána kellett volna járnod....

Ha viszonylag új keletű,több oka is lehet:jön a foga(az én 1. gyerekem 3 hónaposan kezdett fogzani),esetleg másik tápszert kapott,ha szoptatod ettél valami olyat,ami a pociját bántja,elkezdted bevezetni az ételeket(répa,banán,krumpli,sütőtök,amit lehet),ugrás van a fejlődésében-ami tök természetes-több betevőt kíván a kis szervezete.És még sokáig folytathatnám a sort...3 gyerekes

2016. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már sok okot leírtak. Annyit fűzök hozzá, hogy lehet, hogy kevesebbet akar aludni. Mennyit van ébren, mennyit alszik? Próbáltad már az ébrenlétet húzni kicsit?
2016. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1, faj a hasa 2, tul farad 3. fogzik ezekre gondolnek
2016. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak tanácsot próbáltam adni azzal h büfiztesd, miért kell lepontozni?! nem értem! ne aggódj, ő nem tud beszélni, ezért sír, szerintem semmi komoly, vqgy a foga vagy a pocija. igaz az én fiam nem volt hasfájós, nyugodt baba volt, viszont nővérkém lánya hasfájós volt, és ezért tudom h általában azért sírnak, vagy fog, de az ritka ilyen korban, mégis előfordulhat. alapos büfiztetés tényleg segíthet,van rá több póz is, nézegess a neten, de ne parázd túl ;-)
2016. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, legritkább esetben van, hogy a kérdező pontoz le. Valakik szerintem azzal szórakoznak, hogy mindenfélét lepontoznak, ne foglalkozz vele!
2016. jún. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!