Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szakadt gátvarrat mennyi...

Szakadt gátvarrat mennyi ideig gyógyul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hete szültem , tegnap viszont a hüvelybemenettől kb 1,5 centire szétment a gátvarrat.

Vérzett, de már nem.

Meg kell mutassam orvosnak ?

Volt már valakinek hasonló, mi lett vele?



2016. jún. 16. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mutasd meg orvosnak minél előbb nehogy úgy járj, mint én.

Nekem belső varrat ment szét és bevérzett majd begyulladt a gàtsebem. Kétszer is meg kellett műteni és nagyon nehezen gyógyult.

2016. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, ez miért kérdés. Persze, h mutasd meg. Mi lesz, h anem forr össze rendesen, vagy begyullad?
2016. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megmutattam dokinak, adott rá cseppeket ami elvileg gyorsitja a hegesedést és a sebgyogyulást... gondolom ez nem fog már ugy kinézni mint ha szépen varrva forrna össze.. :( ezekkel a cseppekkel valami tapasztalat?
2016. jún. 17. 09:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a harmadik szülésem után volt úgy, hogy repedtem, és 4 öltéssel összevarrták. A harmadik napon kértem a dokimat hazamenetel előtt, hogy szedje ki a varratokat, mert utálom, amikor pár nap után szúrnak a fonál végek.

Kivette, de mondta, hogy ne guggolgassak, meg emeljek nehezet pár napig.

Hát valami miatt sikerült mégis leguggolnom, és éreztem, hogy elpattant az utolsó öltés helye.

Pánik szerűen hívtam, hogy most mi lesz, mire ő nagy nyugiban, hogy semmi, majd összeforr.


Hát a legjobb és legszebb lett a gátam utána, úgyhogy ne aggódj.


A cseppekhez meg nem értek, én nem csináltam semmit.

2016. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első szülésemnél történt ilyen, már a kórházban szétnyílt a varrat, de nem varrta össze újra a doki, azt mondta, majd begyógyul :(

Kb. 2-3 hét alatt forrt össze, ezalatt nem tudtam ülni, az elején be is gyulladt szerintem, nagyon fájt, alig tudtam menni. Beszéltem egy másik nődokival, ő is azt mondta, feküdjek sokat, és ne kenjek rá semmit, majd magától begyógyul. Közben hallottam, hogy az aloe vera spray mennyire jó erre, kipróbáltam, és nekem nagyon bevált. A fájdalom is csillapodott, a gyulladás lement. A következő szülésnél már bevittem a kórházba, de sikerült gátvédelemmel szülnöm, így nem kellett...

2016. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi!! hát gyogyulgat de furán huzodik össze... mintha pont a hüvelybemenetnél maradna egy rés ami nem fog összeérni mert lefele húzodik össze... kiváncsi leszek mi lesz :/
2016. jún. 21. 22:19
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem forrt össze csunya lett és egy tátongo hüvelyt mondhattam magamènak.

Hüvelyplasztikáztattam .

2016. aug. 30. 17:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is szetnyilt a masodik szulesem utan, meh a korhazban kertem hazamenetel elott nezzenek ra ujra, mert baromira nem ugy nez ki, mint az elso szulesem utan.

Akkor mondta a doki, hogy szetnyilt, de nekem is azt mondtak most nar hagyjak magatol gyogyulni.

Nekem vegul osszeforrt, bar szepsegdijas biztos nem lenne es tagabb is maradt a huvelybemenet.

Annyira nem zavaro, de nemsokara szulom a harmadikat kicsit felek mi lesz utana.

Megkerdezhetem te hol csinaltattad a huvelyplasztikat, mennyibe kerult es mennyire vagy elegedett az eredmennyel? Ha nem szeretned nyilvanosan, kerlek ird meg priviben! Koszonom.

2016. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!