Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen melegben miben van a...

Ilyen melegben miben van a babátok? Sokat vagytok vele kint az udvaron?

Figyelt kérdés
2016. jún. 18. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém ma body-ban volt itthon, pont jó volt neki így. Ha még ennél is melegebb van, akkor pelusban, de jobban szeretem, ha body van rajta, mert anélkül minden szösz, hajszál, meg mindenféle rátapad, ahogy izzad. Mondjuk szerintem még bőven elviselhető hőmérséklet van nálunk. Udvarunk nincs, panelban lakunk, az erkélyre szoktam kivinni délelőtt, akkor nem süt ide a nap, délután meg séta.
2016. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egész nap a teraszon vagy az udvaron ,erkélyen vagyunk kb.Egy rövidujjú body volt rajta.
2016. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 hónapos minel kevesebbet vittem ki, mert nap allergiás egyelore ugy nez ki. Rovid ujjú body volt rajta, csak a fa alatt voltunk kicsit az udvaron.
2016. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ma pl. rövidnadrág,poló. uzsonna-vacsora között,van,hogy ebédig is változó mikor mennyit tudok kint lenni vele sajnos azért benti dolgom is van :s

utolsó,ha napallergiás a babád,ajánlom a la roche 50+-os naptejet,napallergiásoknak is jó

2016. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!