Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet jó minőségű buborékf...

Hol lehet jó minőségű buborékfújót venni? Eddig amiket próbáltam (euroshop-os, dm-es, tescós, micimackós) nem olyan jók!

Figyelt kérdés
Emlékszem gyerekkoromban olyan szuperek votak hogy ameddig csak fújtam jött a rengeteg bubi. Most ha fújok lesz vagy 10-15.. és a fiam is nehezen fújja. Hol tudok jót venni? Nem nagyon vagyok ezekkel megelégedve, gondolom már ebből is spórolják az anyagot rendesen.
2016. jún. 20. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a Lidl-ben szoktuk venni. Kapható utántöltő is, így elég sokáig megoldjuk a buborékokat.
2016. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj keverni magad folyadékot. Mindenki másra esküszik. Nekünk q jarmmosogató, syoss sampon kombináció vált be.
2016. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a KIK-ben vettem olyat, ami egyszerre rengeteg buborékot enged ki, a többi amit próbáltam, tényleg felejthető.
2016. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi veszek akkor a kikbe! Próbáltam keverni, az még a boltiknál is rosszabb.
2016. jún. 20. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Én amiket felsoroltál,eddig még sose vettem buborékfújót.....neten is rengeteg fele van,de én is a kik-ben veszem általában!!!
2016. jún. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én tecsós utántöltőt vettem, és nagyon jó!
2016. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van a közeletekben Pepco, én azt ajánlom! Lehet kapni olyat is, amihez van egy kis tálka, meg egy propelleres kis pisztoly, annak a végén pedig 4 ágú buborékfújó. Bele kell önteni a folyadékot a kis tálba, belemártani a pisztoly végét és ha megnyomod a gombot rajta akkor fújja a bubikat. Egyszerre rengeteget fúj, órákig elvannak vele a gyerekek :D Ja és nem folyik még a hónaljukon is a folyadék, mint a sima fújónál.
2016. júl. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!