Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 éves kisfiúval Nyíregyháza...

3 éves kisfiúval Nyíregyháza vagy Debreceni állatkert?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam előszőr hogy elmegyünk nyiregyre az állatkertbe,másnap Debrecenbe a vidámparkba.A vidámpark pont neki még nagy élmény lenne a debreceni is.De mi a véleményetek a debreceni állatkertről?Ha az is nagy élmény lenne,akkor inkább egy napra tennénk a vidámparkot és az állatkertet,ami Debrecenbe van,és egyuttal meg lehet nézni akkor mindkettőt.Csak nem tudom milyen a debreceni állatkert,megéri-e oda menni.Tudom h a nyiregyi sokkal jobb,de ott meg vidámpark nincs.
2016. jún. 26. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nyíregyháza. Mellette pedig ott az élményfürdő, mi úgy szoktuk, hogy délelőtt állatkert, délután strand.
2016. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a debreceni allatkertet, de szerintem allatkert es vidampaek egy nagy tul sok. Kulonosen hosegben, es nem is tudna aludni. A nyhi allatkertre egyebkent erdemes egy egesz napot szanni.
2016. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Bocsanat egy nap tul sok. Ezt akartam irni.
2016. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi Nyíregyháziak vagyunk,de most voltunk Debrecenbe és nagyon jó az Állatkert,és a Vidámpark is.

Igazából szerintem mind a kettőt élvezné,de mivel 3 éves lehet most még jobban bírná a Debrecenit mert az kisebb,a Nyíregyi nagyon nagy,az meg ráérhet jövőre.De tulajdonképpen mindkettőt élvezni dogja bárhogy döntötök.A Debreceni Állatkert is nagyon zsuper szerintem.

2016. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyiregyi vagyok. Mi tavaly mar a 2 evessel is mentunk az itteni allatkertbe. Gyerek es mi is nagyon elveztuk. Én mindenkepp csak ajanlom.
2016. jún. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!