Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mással is volt így, hogy...

Mással is volt így, hogy szülés után nem kívánja a szexet?

Figyelt kérdés
A kisfiam már 15 hónapos,és én még mindig nem kivánom a szexet..Az a baj,hogy nem is izgat már fel a férjem látványa sem.Értitek?Normális dolog ez?talán a szülés miatt van?Mikor fog ez rendeződni szerintetek?Kiábrándultam belőle?Köszi a válaszokat.
2010. ápr. 14. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ajjaj! Én már 19 hónapja, hogy szültem, de még mindig nem a régi :(( Lehet,hogy az egész mögött lelki okok vannak. 4. baba, gyógyszer mellett fogant meg... valahogy nem szeretnék kockáztatni...pedig most is szedem a bogyót és szoptatok is.. Libidó meg a bányász béka popója alatt :)))
2010. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam ugyan ez van!

Nem vagy egyedűl!

Csak jobb lessz.., viszont Én szeretem a férjem és, ezt a hormonoknak tudom be!

2010. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én sem kívántam az elején, a doki azt mondta, amíg szoptatok ez így is lesz, de szerencsére nem volt igaza:) A fiam 9 hónapos, és már lassan egy hónapja újra a régi minden, pedig még szoptatok. Mondjuk én az elejétől kezdve rávettem magam, hogy együtt legyünk, nem akartam apával kitolni. De szerencsére már minden oké. Szerintem ez is alkati kérdés, kinél előbb, kinél később, de visszatér a libidó. Kitartás!
2010. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok. szerencsére a férjem megértő,így nincs gond, bár azért ha látom, neki jól esne,nem utasítom el...Biztosan a hormonok is belejátszanak .
2010. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szoptatsz? Mert az is befolyásolja keményen. Én is ebben a cipőben járok, 20 hónaposom van, meg egy 26 hetes pocaklakóm, de őszintén megmondva, nem sokat szeretkeztünk az újabb terhességem előtt sem. Akkor is leginkább a baba kedvéért voltam a párommal, pedig szeretem, szépen élünk, igazából nem változott semmi, csak hát azok a fránya hormonok... Na meg gondolom az se segít, ha az ember lánya nem sokat alszik. Mielőtt a lányom megszületett, teljesen más gondolatok jutottak eszembe az ágyról, mint mostanság. Most leginkább csak az, hogy de jó lenne egy jó nagyot aludni. Ez van. Persze nekem most kétszeresen rossz ebből a szempontból, hiszen mióta pocaklakó van, azóta vagyok nagyon fáradt, előtte jól bírtam. De az a hormon, amely a tejelválasztásért felelős, egyúttal abszolúte csökkenti a libidót. Fajfenntartó funkciója van, ősi dolog ez, bár gondolom, senkit nem vígasztal. De ha belegondolsz, az állatvilág is így működik. Van az utódnemzés időszaka, majd az utódgondozás alatt no szex. Kicsit brutálisan hangzik ez így, de valóban ez a helyzet.

Én is ahelyett, hogy örülnék, hogy még pocakkal is kíván a párom, azt lesem, hogy bújhatok ki a szeretkezés alól.

Sokaktól hallottam ezt már, de amikor nagyobbak lettek a gyerekek, úgy tudom, minden visszaállt a rendes kerékvágásba. Remélem, nálunk is így lesz.

2010. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is szeretem a férjem!Egy szóval sem írtam az ellenkezőjét!CSakhogy nem izgat fel.Vagyishogy nem kívánom őt.Ettől,még szeretem.Én már nem szoptatok sajnos,ugyhogy nem értem:(Pedig szeretnék második babát,de igy elég nehéz lesz.Ez valamiféle depresszió?
2010. ápr. 14. 15:19
 7/12 anonim ***** válasza:
OFF: ma 15:12-es: gondolom, nem akarsz több gyereket, nem gondoltál rá, hogy sterilizáltasd magad? Akkor többet nem kellene félned, hogy teherbe esel.
2010. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
egyértelműen: nem. Számomra valahogy nagyon drasztikus..el se tudom képzelni az egészet. tudom, hogy ez se jó, de az meg visszafordíthatatlan...
2010. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Az első baba után több, mint egy évig nuku...aztán mikor jó lett, megfogant a második. Türelem!
2010. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is 15.12-es voltam (ketten is írtunk pont akkor) gondolom, a kérdés nem nekem szólt. Én ugyanis nem félek a terhességtől, másodikat várom, de szeretnénk legalább 3-4 babát. :-))
2010. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!