Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyugdíjba megy a védőnőnk....

Nyugdíjba megy a védőnőnk. Milyen ajándékot vehetnék neki, hogy megköszönjem a munkáját?

Figyelt kérdés

A 3. terhességemet kísérte végig,igazán plusz dolgot mondjuk nem tett értünk.Én azért mégis úgy érzem,hogy kellene venni valami ajándékot a számára.

37 hetes kismama


2010. ápr. 14. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
cserép virágot, ha nagyon akarsz
2010. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Milyen kedves ötlet, sose hallottam ilyesmit. :)

Én mikor elköltöztünk egy aji csomagot állítottam össze a védőnőnek (mert nekem mondjuk sokat segített, anyum nem él, rokonunk nincsen és ott voltam egy kis újszülöttel tök tanácstalanul sokszor). Szóval ha megengedheted magadnak akkor jó ilyesmi (amit én állítottam össze abban volt tea, csoki,kávé,meg ilyesmi.

Vagy ha ez sok, akkor egy csokor virágnak is szerintem nagyon örülne!!!

2010. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy átlagos méretű ajándékcsomagot is adhatsz neki, szokásos dolgokkal....benne bonbon, kávé, tea.
2010. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hehe, ugyankkor, ugyanazt írtuk :))))
2010. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

cserép virág?:O jaj nemár ..abba semmi nincs:/ akkor már inkább egy tábla csoki,minthog cserepes virág:D:/

amúgy aranyos tőled hogy megszeretnéd köszönni:)szereti az ilyen csecse-becséket?:) vagy egy aranyos képeslap,vagy egy kép a babáról ? :)de vannak ilyen bababoltok ahol lehet ilyeneket kapni..például müller:)

2010. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg, én egy kisebb ajándékcsomagot adnék és még benne/mellé egy képet a babáról :) Ez nagyon aranyos lenne :)
2010. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A második vagyok tényleg ez is jó ötlet most hogy igy belegondoltam van pl. egy gyerekorvos ismerősünk aki olyat kapott egy családtól ahol 3 gyerkőcöt "kezelt" végg hogy egy ilyen kép szerű vmi amin a gyerekek rajzai voltak montázsolva, meg a családról rajzolt gyerekrajz, körülötte meg mindenféle gyerekorra jellemző holmi volt képen felragasztva (labda, bicikli, gyerekcumi stb.) és egy kedves felirat volt rajta hogy a Varga család köszöni Éva néni áldozatos munkáját vagy ilyesmi:)

Jó mondjuk nem kell ilyen nagy érzelmes duma de mondjuk egy köszönettel és akkor a gyerekek képe mondjuk??

2010. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat,ötleteket!

Tényleg az lesz,hogy egy egyszerűbb ajándékcsomag(tea,bonbon meg néhány nassolnivaló)és a 3 gyerekről majd egy kép.A képpel még várnom kell kb. 3 hetet.

2010. ápr. 14. 16:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet venni azokat a nagyon illatos szappanokat, nem tudom mi a neve (kimért szappan, fürdősó, fürdőtej..., nagyon finom illatúak). Mi a védőnőnek abból állítottunk össze egy kis dobozt. Nem olcsó, de én magamból indultam ki, hogy én imádom ezeket.
2010. ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16.35-ösnek, nem a Lush márkára gondolsz? :) Azok tényleg jóillatúak, és különlegesek.
2010. ápr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!