Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekednek van valamilyen...

Gyermekednek van valamilyen tartós "problémája"?

Figyelt kérdés

Pl. asztma, allergia, lúdtalp, szemüveg, SNI vagy BTM stb.

Kìváncsi vagyok milyen gyakoriak egyes mentális vagy eü.-i problémák gyermekek körében.


2016. júl. 6. 16:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
Borzasztó nehéz beírni a google-be, hogy "tartós beteg gyerekek statisztika"...
2016. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
0%

1..Te NAGYON OKOS VAGY!!" "tartós beteg gyerekek statisztika"." Végül is nem a betegségeket statisztikázzák,hanem a gyereket...JÁR A KEKSZ!!!


Kérdező: Nekem pl volt bárányhimlőm.Vakbél gyúladásom,mandulámat is kivették,de ennyi. Remélem segítettem. :)

2016. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Krupp-ra hajlamos.
2016. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

Te se vagy jobb, masodik, ugyanis életkor szerint is készülnek a statisztikák. ..

Mellesleg itt egyedül az asztma és az allergia számít tartós betegségnek



Kérdező! Az én gyerekem BTMN-es volt, ez iskolavaltasnal megszünt, ahogy a rövidlátása is.

2016. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Egesz vegig pelenkas koraban hugyuti fertozesei voltak, rengeteget voltunk korhazban es ott is osszeszedett mindenfelet. Remelem,ez mar csak mult ido es az uszasoktatas nem fogja visszavetni.
2016. júl. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
A fiunk megkésett beszédfejlődésű és beszédfogyatékos SNI státusszal. Szerencsére már csak papíron beteg, szépen beindult a beszéde és ha nem lenne nyári szünet a pedagógiai szakszolgálatnál, akkor most le is vették volna róla a státuszt, de legközelebbre csak őszre van időpont a szakértői bizottsághoz.
2016. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Allergiás és krónikus bronchitise van, amit kezelnek és várhatóan kinövi. Amióta tudjuk hogy miért köhögött és napi 1x gyógyszerrel kezelhető, már nem is probléma.
2016. júl. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
0%
Én sem vagyok jobb.. Tényleg... Akkor csak egy kérdés... Én nem adtam a kérdezőnek értelmes választ?Én vertem a nyálam,hogy "lusta a kérdező?"De pontozzátok le ezt is. Mint a gyerekek. :)
2016. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

A középső és a kicsi szemüveges(kinövik)

A középső fűfélére allergiás,nyáron kell antihisztamint szednie.

2016. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Tojásallergiás a kicsi. Itt arányokat nem látsz. Statisztikát nem néztem, de nálunk az oviban 10 csoport van, 25 fős létszámokkal. Csoportonként van kb 1 allergiás vagy szemüveges.

Mondjuk nem tudom hivatalosan tartósbetegnek számít-e a szemüvegesség és a lúdtalp. Ezek szerintem nem korlátoznak semmiben.

2016. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!