Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 200 ezer forintból milyen...

200 ezer forintból milyen színvonalon lehet élni egy babával?

Figyelt kérdés
Ennyi marad az albérlet, számlák, LTP befizetése után. Kényelmesen meg lehet ebből élni? Élelmiszerre, baba dolgokra, gyógyszerekre ez elég? Nektek milyen kiadásaitok vannak babával?
2016. júl. 8. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Nekünk ötünkre elég bőven ennél kevesebb.
2016. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a befizetések előtt lenne ennyi, akkor azt mondtam volna, hogy neccesen, de ha mindent befizetve ennyi marad, akkor simán. Még félre is tudok tenni.
2016. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Eleg, nyilvan te is tudod, csak nagyzolsz
2016. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Bőven ,főkép ha nem nagyzolsz.
2016. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Az csak az igényeitektől függ. A baba még akkor is kijön a feléből, ha fejlesztésre szorul, allergiás, gyógyszerre, gyógytápra szorul.
2016. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
igen bőven.szép is lenne ha mindenkinek ennyi kellene a babára meg kajára,fél Magyarország éhen halna,ha nem több.
2016. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
köszi,hogy 0-ra pontoztátok az előző válaszom,gratulálok.Az ovisok,sulisok 80%-a ingyen étkezik,ami azt jelenti,hogy a család egy főre eső jövedelme nem éri el a 90.000 ft-ot. Kérdezőnek meg 200 ezer marad ha mindent befizet,csak kajára meg szórakozásra marad neki ennyi.Akkor mit pontoztok le,ugyan áruljátok már el???
2016. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%
Hetes! Tudod, mikor az ingyen evő dagadék Kanalas Armandó és Kanalas Letícia behozza a 3 kakaóscsigáját, majd fintorogva félretolja a menzakaját és az útközben vásárolt péksütit eszi meg, akkor azt gondolom, hogy annak az állítólagos sulisok 80 százalékának (szeretném látni az erről szóló reprezentatív statisztikát egyébként) bizony jó hányada közel sem szorul rá... Mellesleg én általános iskolában végig menzás voltam, 30 fős osztályból mindössze hárman. Ez 10 évvel ezelőtt volt. Hagyd a demagóg marhaságaidat annak, aki elhiszi. Amíg minden negyedik ember az utcán, belértve a gyerekeket is elhízott, addig nekem ne papoljon senki arról, hogy hányan szorulnak ingyen étkeztetésre... Mert különbség van aközött, ha valaki rászorul, és aközött, ha valaki jogosult rá.
2016. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Mellesleg mi ingyen menzát a nagycsaládos státuszra kaptunk, úgyhogy márcsak ennél a pontnál sem hasznos a válaszod.
2016. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

Nem hinnem h a kerdezo nagyzolna!

Nem egészen értem a valaszadokat, mikor gyereket szül az ember nem ingyen étkeztetésre szamitok, hanem h nekem el kell látnom majd, hisz a szuloje vagyok.


Mindenesetre egy gyerekre kényelmesen el tudtok lenni vele. ;)

2016. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!