Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csődöt mondtam? (többi lent)

Csődöt mondtam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egyre rosszabb gondolataim vannak... Úgy érzem, hogy nem akarok anya lenni :(

Rabszolgának érzem magam :( magamra semmi időm sincs. Féltékeny vagyok a nővéremre mert neki még nincs gyereke. Azt csinál amit és akkor amikor akar. Néha azt kívánom bár meghalnék.. El akarok menekülni.

Utálom ezt . De már annyira elegem van. :(

Október óta folyamatosan bővülő testi panaszok kínoznak szervi betegség nélkül. Már nem bírom :(

Öngyilkossági gondolatok nem járnak a fejemben csak ez a bár végem lenne dolog. Nem tudnék ártani magamnak..

Nem tudom hogy már mit tegyek. Gyűlölöm magam. Itt van a két gyönyörű fiam és én meg itt kínlódok :(

Boldog akarok lenni! :( a legrosszabb, hogy én akartam a fiaimat. Most is imádom őket. Ha nincsenek velem nagyon hiányoznak de mégis itt ez az érzés, hogy menekülnék. Jól akarok lenni mint régen! Boldog, anyuka és feleség egyben. Kikészít ez az egész. Depressziós lennék? Hónapokon át jártam pszichológushoz mégsem jött a változás. Egyre rosszabb. Mit tegyek?


Van más is így? Vagy csak én?


2016. júl. 19. 08:52
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Azt hittem menni fog két gyerekkel.. De nem megy! Túl sok ez nekem. Nem alszom, bent ülök egész nap a négy fal között :(

Segítségem nincs. Barátok száma nulla. :(

Annyira rossz ez így. Jó anya akarok lenni!

2016. júl. 19. 08:55
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

Családi tanácsadoval kell ilyenkor beszélni.

Pl minden gyermek valamit megtanitani segiteni jö mellénk a világra es soha nem hátrahuzo erő.

Néha meg kell állni es figyelni őt.

Nem látod a fátol az erdőt hogy valojában boldogságban vagy..

2016. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem...jártál pszichológushoz és szerinte (mint szakember) ez így rendben?!Szerintem nem.NEM vagyok jártasabb a témában,mint bárki más itt,de én inkább pszichiáterhez mennék a helyedben.Lehetséges,hogy gyógyszeres támogatásra szorulsz.

Ha nincs segítséged,nincs mögötted támogató környezet,akkor bizony hatalmas erő kell majd hozzá.

2016. júl. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Apuka sincs? Nagyszülők? És miért ülsz a négy fal között? Amikor nincs, aki vigyázzon rájuk, próbálj kitalálni olyan programot, amit te is élveznél. Hét végén meg vidd el őket nagyihoz, maradjon velük Apa vagy ha más nem, bébiszitter, és csináld azt, amihez kedvet érzel!

Azt is meg lehet próbálni, hogy barátnő, játszótéri ismerős gyerekét bevállalod egy napra, és cserébe utána ő a tieidet.


Mindenképp változtass, mert ebben felnőni iszonyú lehet a gyerekeknek. Egy gyereknél még nem volt ilyen gond?

2016. júl. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Férjem dolgozik. Két munkahelyen. Mondjuk a második inkább hobbi. Nagyszülők dolgoznak. Szoktunk ki járni játszótérre de az ottani anyukák úgy néznek rám mint valami ufora amiért 25 évesen két gyerekem van. Igen tudom, hogy hamar fűszál vagyok de nem gondoltam, hogy ez lesz. Imádtam anya lenni. Ezért is döntöttünk úgy, hogy jöhet a tesó. 4 hónapos volt a pici amikor elkezdődött. Először azt hittem valami szervi dolog. De már minden létező dolgot kivizsgáltak. Már csak a koponya CT maradt de valószínűleg ott sem találnak semmit!
2016. júl. 19. 09:08
 6/16 anonim ***** válasza:

Milyen idősek a gyerekek?

Mióta tart ez így?

"bent ülök egész nap a négy fal között" - nem tudsz elindulni a két gyerekkel valahová? Merre laktok? Már ha egy közeli parkba mentek, és élvezed a napsütést, hallasz egy kis madárcsicsergést... néha az is sokat segít?

Pszichológushoz mikor voltál utoljára? A férjed sem tud kicsit segíteni?

2016. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat. Autocorrect..

Szóval tudom hogy hamar lettem anya és fiatal vagyok

2016. júl. 19. 09:10
 8/16 anonim ***** válasza:
Beszélj a problémádról. Férjed függessze fel a hobbiját, nagyszülők vegyenek ki egy kis szabit. Ez nemcsak a te problémád, hanem az egész családé, ilyenkor kell jönnie az összefogásnak. Kérj tőlük segítséget!!! Jelezd, hogy egyre nagyobb baj van és szükséged van rájuk. Kellene találnod egy "menekülő pályát". bármit, ami neked örömet okoz, lehet egy futás vagy varrótanfolyam vagy akármi, csak nyújtsa a kikapcsolódás érzését. És legfőképp aludnod kellene. Heti egy-két éjszakát nyugodtan átvállalhat apa, még ha emiatt tápszert kap is éjjel a gyerek.
2016. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
off: a "hamar fűszál" nekem tetszik, érzékletes kifejezés :)
2016. júl. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Én beszélek róla de csak a hisztit látják benne.. Mindenki azzal jön, hogy mit panaszkodok. Semmi okom rá. Szedjem össze magam.

De annyira nehéz :(

Nem én akarom ezt. Én jól akarok lenni de nem megyünk csak így... :(

2016. júl. 19. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!