Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 12. hétben vagyok, ma reggel...

12. hétben vagyok, ma reggel zuhanyzás után visszafeküdtem az ágyba. Arra ébredtem hogy menstruációhoz hasonló erős görcseim vannak? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

#baba #fájás #göcsök
2016. júl. 19. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be a korhazba, veteles elojele is lehet.
2016. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akár vetélés is!Azonnal kórház!
2016. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt kb 3-4 hónaposan. Én megmozdulni nem tudtam, álltam kb 4-5 percet mire elmúlt.

Voltál azóta orvosnál? Láttam, hogy tegnapi kérdés.

2016. júl. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, voltam.Párom autóval bevitt. Az orvosom azt mondta hogy nincs probléma. Pihenjek sokat. Ne erőltessem meg magam. Kissé megerőltettem magam, amikor tegnapelőtt cipeltem pár dobozt, mert épp költözünk nagyobb lakásba, mert panelban lakunk és kell a nagyobb hely mire jön a baba. És még rátett hogy a dobozokkal lépcsőzni kellett 3 emeletnyit. Ma is kellett volna pár dolgot átvinni, de a párom nem engedett segiteni,hivta haverjait és megoldják. Örülök hogy a babával semmi probléma. :)
2016. júl. 20. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Hála Istennek!Pihenj sokat,vigyázz Magadra és a Babára!
2016. júl. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálok vigyázni nagyon rá :)
2016. júl. 20. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nincs semmi baj.
2016. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!