Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vanessza névről vélemény?

Vanessza névről vélemény?

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk rajt volt a listán. Azon, amelyik neveket semmi pénzért nem adnánk.
2016. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van. Nem adnám a gyerekemnek de elfér a sok különleges név között,nincs benne semmi megbotránkoztató.
2016. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Mikor kisgyermek voltam, 10-12 éves mindig azt hajtogattam, hogy ha lányom lesz Biztos Nagy B-vel :) hogy Vanessza lesz a neve..:) Imádtam..

Aztán elköltöztünk egy olyan helyre ahol elég sok a másvallású ha érted mire gondolok és huhh ne tudd meg mennyi Vanessza él közöttük :) köszönöm szépen de nem kérek e névből :) Meg aztán találtunk ennél sokkal szebb nevet is :)

Amúgy nem csúnya név, de már biztosan Nagy B-vel:) Nem adnám :)) születhet bármennyi kislányom.

2016. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Én csak a kisebbséghez tartozó embereket ismerek Vanessza keresztnévvel.....szóval részemről kizárt.
2016. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
csatlakozom az előttem szólókhoz, én magyar kislányt ezzel a névvel még nem láttam.
2016. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy magyar (kamasz) Vanit, de tőle nagyobb r!b! nincs az országban. Picsogó p!cs@, miatta nem tetszik a név.
2016. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Bármilyen névvel kapcsolatos kérdést feltesz bárki itt,mindig jönnek a cigányozó válaszok! Külföldi az azért,ha magyar az ódivatú,ha divatnév akkor azért! Nem is értem miért kell kérdezni ha neked ez tetszik! Unokahugom Vanessza és Magyar!!
2016. júl. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
utolsó, akkor lehet ő az egyetlen Magyarországon. Igen is vannak romás nevek, a Vanessza, Dzsesszika, Dzsenifer, Kevin,Krisztofer pl. Biztosan van egy két Magyar gyerek is ilyen névvel, de csak egy-egy elvétve, míg kisebbségiekből számtalan.
2016. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem két Vanessza nevű ismerősöm van. Az egyik magyar kislány. 14 éves, jó tanuló, kedves, aranyos. A másik negyvenes ügyvéd, szintén magyar.

Nem adnám amúgy ezt a nevet, ahogy más magyarositott külföldit sem -Dzsenifer, Dzsesszika, stb.- mert nem tetszik.

2016. júl. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnos előítéleteket vált ki belőlem ez a név. Egyetlen tanult, intelligens embert se ismerek, aki bármilyen körülmények között ezt a nevet adná a lányának Magyarországon. Maradnak a tanulatlan, kevésbé intelligens emberek, náluk tudok elképzelni és láttam/hallottam is már Vanesszát. Sorolhatnám még a hasonló neveket: Naomi, Amanda, Armandó, Benett, Melani, Rikárdó, Virdzsínia, Melissza, Antónió, Kármenká, Zsáklinká, Szamanta
2016. júl. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!