Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kecskeméti vagy környéki...

Kecskeméti vagy környéki kismamik, mi a véleményetek Dr Temessváry Béláról? Jár valaki hozzá közületek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Aki volt már a doktor úrnál mondana pár dolgot róla? Magán rendelésre szeretnék hozzá menni, mivel ahogy láttam meddőségi tanácsadó (is)...( PCOS, plusz egy missed ab-on vagyok túl :/ ) A 4D diagnosztikai rendelése alatt fogadja a nem terheseket is? Mert csak azt találtam mint magánrendelése. Ad leletet a vizsgálatról? (Ahol eddig voltam, sőt az elhalt terhességemről is az egyetlen papirt a műtét napján kaptam a kórházban, mert magánon semmit se kaptam csak mentem és fizettem... Semmi papír, hogy mi van). Estleg árakat tudtok nála? (Az uh árak vannak csak kint, és szeretném tudni sacc mire számitsak nála)

Előrre is köszönöm annak aki válaszol :)


2016. júl. 22. 11:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!