Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nem unalmasak...

Szerintetek nem unalmasak ezek a kérdések pl terhes lehetek? Miért barnázok? Hüvelygombám van és terhes vagyok, terhes vagyok és picit illatosabb odalent, mit tegyek? Szerintetek miért kérdezik ezt folyton ennyire buták lennének az emberek?

Figyelt kérdés
Már ki vagyok akadva és nem egyszer a hányinger kerülget pl mikor valaki a hüvelygombáról ír.Én úgy tudom az orvos vagy a patikus jobb tanácsot ad ilyenkor .Terhes vagyok és barnázok vagy negatív a teszt de barnázok ,na ettől falnak megyek.Mikor ovulálok stb .Lehetek e terhes ruhán keresztül no meg spermás kéztől és ujjazástól.Fúj minek kell ilyeneket kiírni.A másik pedig hogy ha valaki ad tanácsot akkor lepontozzák 0-ra mi értelme van ennek az egésznek?Várom válaszaitokat.
2016. aug. 3. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De, nagyon is. Igen, sajnos ilyen buták az emberek. Illetve biztos van olyan aki unatkozik és baromságokat ír ki. Ez a szórakozása. Én már el sem olvasom ezeket, nem kell reagálni rá.
2016. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom megmondani, miért kérdezik (talán mert ez egy kérdezős oldal), de én nem nyitok meg olyan kérdéseket, amik nem érdekelnek, untatnak, idegesítenek. Tövábbgördítek és volt-nincs probléma.
2016. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van benne mélységes butaság, unatkozás, kényelmesség, egyszerű kíváncsiság.

Én nem nyitom meg és kész, ami nem érdekel.

2016. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Andris728 válasza:

Szerintem ezekkel nem kell foglalkozni.

Ahogy az eggyik vàlaszíró mondta volt nincs.Ez nem egy beteg vagyok vagy segítsetek orvosi problémàim vannak oldal. És ez így veszélyesebb lehet a mérdezônek is mert ha valami hülyeséget olvas és megfogadja a butasàgot akkor rosszabbodhat a helyzet mint volt!!!

2016. aug. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!