Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9 hónapos kisfiúnak mit...

9 hónapos kisfiúnak mit vennétek ajándékba?

Figyelt kérdés
2. gyerek, mindenféle játék van, tonnányi plüs, stb... Nem jut eszembe semmi értelmes.

2016. aug. 11. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Passz, de szerintem ez annyira nem lényeg. A 9 hónapos gyerek kb 1 hét múlva nem is emlékszik rá hogy volt valami, a hosszútávú memóriája még nem olyan mint egy felnőtté. Nem véletlen nem emlékszünk az első éveinkre.

De kérdezd meg a szüleit, hátha súgnak.

2016. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Leporellót, de valami igényeset. Annyi gagyi van a könyvpiacon...
2016. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pelenkát és műanyag rágható könyvet, kockát,
2016. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam imádta ilyen korban az építős műanyag tornyot, vagyis akkor kezdte el érdekelni, és egész sokáig kitartott az érdeklődése. Már két éves, de néha még mindig felépíti. Ilyesmire gondolok, minél több részes, annál jobb.

[link]

Amúgy jó minőségű kisautóval sem lősz mellé.

Aztán amiket én hasznosnak tartok, azok a formabedobós játékok, bár arra egy kicsit később kapott rá.

Fa kirakó, olyasmi, aminek van fogantyúja:

[link]

Mondjuk hozzánk bármilyen fa játék jöhet, én olyasmiknek is örülök, amiket később tudunk használni.

Attól is függ, hol tart mozgásfejlődésben.

Lehet venni neki nyuszis kismotort, ugri-bugri lovacskát (ez ilyen kínaiban kapható felfújható izé, biztos láttál már ilyet), műanyag beltéri libikókát - ha ketten vannak, ki fogják tudni használni -, hintát. Persze ez attól is függ, mennyit szánsz rá, mert a műanyag libikóka nem olcsó mulatság.

Építőkocka, legó, mágneses rajztábla, ja és a megunhatatlan kemény leporelló könyv.

Remélem, sikerült ötletet adni. :)

2016. aug. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Pont a plüssnek semmi haszna,nem is értem miért viszik sokan ajándékba(kortól függetlenül),talán így gyorsan letudják az ajándékozást...kb. 2 percig érdekli a gyereket,ezen kívül csak porfogó,atkatanya,és tényleg semmi értelme.3 gyerekünk van,amikor 9 hónapos volt az adott baba,leginkább a praktikus ajándékoknak örültünk.Nem tudom milyen kapcsolatban vagytok,de célszerű megkérdezni(ha vagytok olyan viszonyban),hogy milyen méretű ruhákat hord a pici(ebből kiindulva célszerű egyel nagyobb méretet venni),milyen márkájú pelenkát(burkoltan lehet érdeklődni a baba súlyáról is,akkor tisztában leszel a vásárolandó pelenka méretével),stb.Amit nekünk hoztak(és jól is jött):pelenka,popsitörlő,babaápoló szer,vásárlási utalvány/kártya(babáruházhoz,drogériához).Hirtelen ennyi.
2016. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem leporello lesz :)
2016. aug. 12. 06:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Pancsi játék.
2016. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!