Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka a menstruáció...

Mi lehet az oka a menstruáció kimaradásának abban az esetben ha a terhesség kizárható?

Figyelt kérdés
Szabályosak a ciklusaim de most késik, meddig normális a késés? Mikor érdemes dokihoz fordulni?
2016. aug. 15. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Felborult hormonháztartástól, vagy cisztától. Nekem policisztám volt, hol megjött, hol nem. Felfázástól vagy idegességtől is késhet.
2016. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvos!!!!!!
2016. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem gyógyszer szedése előtt stresszes időszakban előfordult 2-3 hét késés is. Nem gyakran, összesen 2-3 ilyenre emlékszem.

Mennyi ideje késik egyébként? Csak mert 21 és 35 nap között normálisnak tekinthető akkor is, ha neked eddig 28 napos ciklusaid voltak.

Ha 35. napra sem jön meg és/vagy egyéb tüneteket is tapasztalsz, akkor fel kéne keresned az orvosod. Egyébként nagyon sok minden lehet még a háttérben, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.

2016. aug. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ciszta miatt nem jött meg.

Érdemes orvoshoz fordulni ha nem jön meg, kimarad. Lehet, hogy semmi probléma nincs, de egy ciszta ha nem szívódik fel, extrém esetben el is rákosodhat.

2016. aug. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!