Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Mirella...

Mi a véleményetek a Mirella névről? Ti hogy becéznétek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Mirella. Nekem tetszik. Kicsit cigányos.

Miri,Ella, Rellus. Nem adnám. Bár a Milénával együtt benne voltak a topp x nem tom hányas listánkon..

2016. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Miri becenév nagyon tetszik. Miranda, Mira, Mirjam, stb. Pont a becézés miatt adnám ezeket, csak a Mirellát nem! Ez a "RELLA" rész nagyon nem tetszik.
2016. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszik, vagyis inkább semleges.

Mirinek becézném.

2016. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a "mirelit" szó jut róla eszembe :)

Nem hallottam még becézett formáját, 2 Mirella van a környezetemben, mindenki teljes nevükön szólítja őket (felnőtt nő és ovis kislány)

2016. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, és a Miri becézés is bejön :)
2016. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Nem rossz név, de igazából sosem értem az ilyen kérdéseket. Az a fontos, hogy neked és az apukájának tetszen, meg mondjuk még a szűk család beleszólhat. Viszont az tetszik ebben a névben, hogy nem divatnév, én legalábbis nem ismerek egyetlen Mirellát sem.

Nekem a Mirci becézés tetszene.

2016. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
A Mirabella jobban tetszik, de így sincs vele bajom. Én Ellinek becézném. :)
2016. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik, de nem ez lesz a lány(ai)m neve.

Miri, Mira, Ella, Elli beceneveket tudom elképzelni hozzá.

2016. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mira, Miri, Mirus, Mirci, Mircike, Mircus, Mircsi, Mircsike, Mirike, Ella, Elli, Ellike, Ellus, Rella, Relli, Rellus, Rellike, Relluska, Rellácska, Ellácska, Mimi, Mimike, Milla, Millus... szerintem bőven lehet becézni.


Nekem alapvetően tetszett ez a név, sőt, régebben adtam is volna, de a páromnak nem jött be, és a szűk családban se nyerte el szinte senki tetszését, így lemondtam róla. Helyette most a Kamilla névvel kacérkodom. :)

2016. aug. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mirácska, Miruska
2016. aug. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!