Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért fáj mindig a bal petefés...

Miért fáj mindig a bal petefészkem, alhasam. Derekam?

Figyelt kérdés

Mindig vérzés előtt 1-2 héttel jelentkezik.Biciklizni döcögős úton borzalmas. Pisilni fáj néha,vagy alig tudok.Szex fájdalmas

Voltam vele orvosnál(sima házi doki) azt mondta biztos csak megerőltettem valamelyik izmom.

Valakinek volt már ilyen?



2016. aug. 25. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezen a házi doki nem fog segíteni, csodálom, hogy nem küldött további kivizsgálásra! Nőgyógyász, vagy urológia kellene szerintem. Ne nagyon hallgasd, ne durvuljon, ha esetleg valami komolyabb gond legyen belőle!
2016. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne háziorvoshoz menj. A megerőltetéstől senkinek nem fáj a pisilés és a nemi élet. Valószínűleg van egy szép kis fertőzésed/gyulladásod.

Menj nőgyógyászhoz, kérj tenyésztéses vizsgálatot mind hüvelyi részről, mind pedig vizelet tekintetében! Ez nem játék, ebből nagy bajok is lehetnek!

2016. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindenki csak azt mondja hogy az ovut érzem :S
2016. aug. 25. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt már kaptál két olyan választ, aminek semmi köze nem volt a teherbeeséshez.

A pisilés nem normális, ha fáj. És a nemi élet sem normális, ha fáj, ezt értsd már meg.

Egy petefészek vagy méhgyulladás, illetve egy vesemedence gyulladás, húgycsőgyulladás, húgyvezeték gyulladás mind mind okozhatja a tüneteidet!

2016. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de mindig csak az előtt fáj mielőtt megjön!! Ha az lenne máskor is fájna
2016. aug. 25. 19:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon gyakran a fertőzések tünetei általában a menstruációt megelőzően jönnek elő. Ne kérdezd a pontos okát, hogy miért van ez így pontosan, mert nem tudom, de így van, hallottam róla és orvos is mondta már.

Illetve nagyon sokszor el lehet egy fertőzést/gyulladást sokáig is húzni, hol fellobbannak a tünetek, hol enyhülnek, de egy dolog nem változik, a fertőzés ott marad.

De most komolyan kérdező, miért olyan nehéz elmenni egy orvoshoz, aki ezért kapta a diplomáját, megcsinálni néhány vizsgálatot és akkor tisztán látsz?! Ha nincs semmi gond, akkor megnyugszol, ha meg gond van, akkor meg kikezelnek belőle?

2016. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ezek a tünetek voltak. Endometriózis lett a diagnózis. Szerintem kezdj egy nőgyógyászati ultrahanggal, és vizsgálattal!
2016. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!