Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség után mennyi idővel...

Terhesség után mennyi idővel lehet tetováltatni?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikket, ahol azt írták, hogy már terhesség közben is lehet tetováltatni. De rákérdeztem egy tetoválótól, és ő azt mondta, hogy nem a tintával van a gond , mert sokminden újult az idők során. Hanem azzal lenne probléma, hogy a test megfeszül és pici sokkos állapotban van. Viszont elfelejtettem megkérdezni hogy mennyi idő után lehet tetováltatni. Meg kell várni a szoptatás végét vagy szülés után igazából már lehetne? előre köszi a válaszokat.

2016. szept. 1. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szülés után már lehet. Amúgy egy normális tetováló tényleg nem varr kismamát, a szabályzatuk sem engedi.
2016. szept. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen normális helyen nem tetoválnak.Ha szoptatsz,akkor sem lehet,míg a szoptatás be nem fejeződik.
2016. szept. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahova én járok se terheseket, se szoptató anyukákat nem tetoválnak.
2016. szept. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SzilKa ***** válasza:
100%

Sem terhesen, sem szoptatás alatt nem vállalunk el senkit, tilos ilyenkor tetováltatni, árthatsz a babának.


Egy tetováló

2016. szept. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%

Előző válaszoló tökéletesen megmondta:

Se terhesség alatt, sem szoptatás alatt nem szabad tetováltatni. Ennek számos biokémiai oka van. Amint a kicsi már nem szopizik végleg, akkor lehet elmenni és tetováltatni.

Az, hogy meddig szopiztatod, már tőletek függ. De egy bizonyos ideig jobb neki, ha belőled eszik, mint a tápszerekből.

2016. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!