Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dm-be mennyibe kerül a Libero...

Dm-be mennyibe kerül a Libero pelenka? Hogy müködik a pontgyűjtés? Rossman vagy a Dm olcsóbb, jobb? Kinek melyik vált be, hova jártok szívesebben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Én DM-be járok. 5-ös liberot veszem, a 80 darabos azt hiszem 4400 ft, az 56 darabos 3300 ft. De én mindig úgy veszem, hogy beváltok 50 pontot, abban van 25 % kedvezmény kupon. 200 ft-ként jár 1 pont, érdemes gyűjteni.

Sokszor küldenek postán is kuponokat, épp tegnap kaptam egy 500 ft-os libero kupont és egy 10%-os kupont is, ami az egész vásárlás értékéből jön le.

Rossmanba nem járok.

2010. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is inkább a DM-be járok, bár a Rossmann-ban is szoktak lenni jó akciók. Ott 1000 Ft-onként jár egy matrica, és ha 15-öt összegyűjtesz, jár egy vásárlás végösszegéből 15% kedvezmény.

A libero.hu-n érdemes regisztrálni, szinte minden hónapban küldenek e-kupont DM-be, Rossmannba, Corába, Tescoba...

2010. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!