Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak szép nőtől kéne gyerek....

Csak szép nőtől kéne gyerek. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy nő, akit szeretek, külsőre viszont nem jó, akkor nem kéne tőle gyerek.

A külső fontos dolog, a gyerekemnek pedig a legjobbat akarom.

Most csak a külsőre szorítkozzunk.



2016. szept. 14. 12:54
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
96%
Te bajod. Engem nem izgat, legalább az általad csúnyának gondolt nők megússzák, hogy egy ilyen sekélyes emberrel éljenek együtt.
2016. szept. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira de annyira szubjektív fogalom! Lehet, hogy aki neked szép, az nekem meg közönséges, vagy inkább ronda.

Hidd el, hogy rólad is van ilyen és olyan vélemény is, akkor van gáz, ha téged pont olyan érdekel, aki téged átlagon alulinak, vagy csúnyának tart.

Egyébként meg szép nőknek is vannak oltári ronda gyerekük :)

Azért a genetika nem olyan egyszerű ám, ahogy az a te fejedben megfogalmazódott :)

2016. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
És mi van, ha a gyerek nem az anyjára, hanem rád üt?
2016. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

#3

Akkor egy szép ember lesz.

2016. szept. 14. 13:01
 5/46 anonim ***** válasza:
32%
Az még nem biztos, hogy annak a szép nőnek a gyereke is szép lesz, főleg ha te mondjuk nem vagy az. Meg mindenkinek mást jelent a szépség. Én úgy vagyok vele, hogy például nem szeretem a szőke hajat, így szőke pasival biztos nem kezdek, mert nem szeretnék szőke gyereket.
2016. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez is bizonyítja, hogy ma a mesterséges intelligencia nem pótolhatja a természetes butaságot.
2016. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

Érhetne meglepetés bőven :)

A gyerekek nem a szülők klónjai.

Ismerek olyan testvérpárt, ahol a nő nagyon szép, a férfi nagyon helyes. Tényleg feltűnő jelenségek. Amikor megláttam a szüleiket majdnem dobtam egy hátast. Kifejezetten rondák. Nemcsak átlagosak, hanem nagyon előnytelen külsejűek. De ugyanígy láttam már nagyon gyönyörű nőnek és nagyon helyes pasinak a gyerekeit, 3 gyerekből kettő nagyon szerencsétlenül örökölte a géneket, nagyon hátrányos külsejük lett, egy meg átlagos, de a szüleik szépségét, jó kinézetét egyik sem örökölte.

2016. szept. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Persze ne tény, de valószínű.
2016. szept. 14. 13:06
 9/46 A kérdező kommentje:
*nem
2016. szept. 14. 13:06
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Egy anekdota szerint Einsteintől akart gyereket egy szép színésznő, aki erre azt mondta neki, hogy: Mi van akkor asszonyom ha a maga eszét és az én szépségemet örökli?
2016. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!