Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Farkas vezeték...

Mit gondoltok a Farkas vezetéknévről? Ismertek ilyen nevű kisfiút?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolok semmit, igen gyakori mifelénk, és igen, ismerek jópár ilyen vezetéknevű kisfiút, kislányt és felnőttet is,.
2016. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy rakás Farkast ismerek, de legtöbbjük felnőtt, a gyerekek meg kislányok. nem gondolok róla különösebben semmit, elég gyakori név, tök vállalható szerintem.
2016. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem keresztnevre gondolsz?
2016. szept. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A vezeteknevrol altalaban nem szoktak az emberek semmit gondolni, mivel az van es kesz. Kulonosebben a Farkas vezeteknevrol sem gondolok semmit. Nekem is vannak ilyen vezeteknevu ismeroseim. Atlagos, vallalhato.


Regebben ismertem egy kislanyt, neki az volt a vezetekneve, hogy B.u.z.i (igy kellett irnom, bocsi, maskepp nem tudtam elkuldeni a valaszt a tragarsagszuro miatt). Hat ot elegge sajnaltam, ez nem tul szerencses nev, de egesz eddigi eletem soran ez volt az egyetlen vezeteknev, ami kivaltott belolem barmit is, vagy amirol gondoltam valamit.

2016. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vezetéknévként nagyon gyakori. Keresztnévre gondoltál? Én nem ismerek senkit, akinek ez a neve, nem tetszik.
2016. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális vezetéknév.


De azokról nem vagyok túl jó véleménnyel, akik nem tudják a különbséget a keresztnév és a vezetéknév között.

2016. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!